Mineral Eleme | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Eleme

ekran1976

Kullanıcı
ustalarım herkese selamlar benim kullandıgım bir sistem var bende işe yarıyor minik bir cam şişeye bol şekerli su yaptım ,çekim aldıgım noktaya bunu koyuyorum , altın bende L yapıyor bu suyu koydugum zaman mineralse X oluyor güzel temizliyor ,bu suyu koymazsam hala L yapıyor yani degerli diyor ,,deneyen ustalarım sonuçları yazarsa sevinirim

aliömer

Kullanıcı
CamIn içinde silisiyom var çubuk kullanımında biraz etki ediyor hatta ince tüp şeklinde bir cam parçasını çubuğun tutma kısmına yatak olarak kulanırsan güzel tepkiler alırsın. Lakin arazide killi ve kumlu vs gibi yerlerde yanıltır. Fosforlu yerlerden etkilenir. Tarif ettiğin tarzda denemişliğim yok. Tercübe etmek lazım

ekran1976

Kullanıcı
ustam evde elimde olan mineralleri eledi ayrıca bahçemde önceden mineral olan yerleride güzel şekilde eliyo,gümüş çubuk kullanıyorum ,bende çok farklı minerallerde deneyemedim ,zamanı ve imkanı olan ustalarımız deneyebilirlerse sonuçları paylaşırlarsa çok iyi olur ustam

Yörük2006

Kullanıcı
Ustam cam şişe yerine kürdan kutusunu kullan. Şekerli su renkli metale duyarlidir dogrudur ustam

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tuncers

Kullanıcı
Ustam evinde bulunan mineralleri eleyebilirsin ama arazide bulunan güçlü minerlli kayaçlarda sikintiya dusebilirsin bide senin bu yöntemle çubuklar minerale gine yön verir ama ginede uğraşmış emek vermişsin kendi capında bi yontem geliştirmişsin ama ben ve diğer ustalarin bu çubuk konusunda çok daha iyi sonuclar veren geliştirdiği sistemler var benim bu konuda 120 çeşit mineralli taşa tepki vermeyen en son geliştirdigim yöntem var bu yöntemi hala test ediyorum ve kalhiyunun 2000 liraya sattığı cubuklardan çok daha iyi sonuç veren bi yöntem geliştirdim ama bu yöntem bi karışım çok yakında karisimimdan olan cubuklar yapıp satmayı düşünüyorum..

grasviti

Kullanıcı
Ekran 1976 ustam sen sistemi cozdum diyorsun bende ne için tarif aliyosun anlamdim

grasviti

blutx

Kullanıcı
:D (Allah1 c.c) sizi güldürsün.Çubuklar tek başına bir araç değildir yardımcıdır çok yanıltırlar,cubuğun üstadıda olsa yanılır ! marifet modiviyede değil insanda bitiyor ve boşluk bulunabilir gerisi tefaruat.

Son düzenleme:

ekran1976

Kullanıcı
Ekran 1976 ustam sen sistemi cozdum diyorsun bende ne için tarif aliyosun anlamdim

grasviti
çözmüş olsak burada ne tarifi istiyelim ustam ,buradaki ustalarımın neredeyse tamamı gibi yapmadıgım ,denemedigim sistem kalmadı ,bahçedeki testlerde mükemmel ,arazide öyle bir şeyle karşılaşıyorsunki ,bütün çalışmalar sistemler yerle bir olmuş ,,,bende herkes gibi bu işi başardıgımı düşünmüştüm ama olmadı ,olumlu sonuç alamadık ,bu forumdada bu işi gerçekten başarmış ustalar var ama bir elin parmak sayısını geçmez