Mineral Elemede Kullandığımız Sistemler, | Sayfa 8 | Define işaretleri ve anlamları

Mineral Elemede Kullandığımız Sistemler,

fenadefineci

Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşım ustalar defalarca yazmışki rh ikizceli ustanın kendi pc sinden ayarlamış yok orda mesaj sayısına tıklayın tüm msj larını görürüsünüz zaten bizmi anlatamıyoruz sizmi anlamıyorsunuz lütfen yazıları dikkatli okuyun teşekkür ediyorum
Hocam ben anladım. Rahmetli ustamız kişisel ayar yapmış. Bende diyorum ki siz adminler olarak bu profili herkese açabilirsiniz

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
kilitli olan yer neresi. kontrol ettim tüm mesajları görünüyor. kullanıcı gözü ile de kontrol ettim. tüm mesajlar aktif. gizli birşey bulamadım. bazı resimler görünmüyor diyorsanız. bu konuya @OKLiT usta cvp vermiş.

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
kilitli olan yer neresi. kontrol ettim tüm mesajları görünüyor. kullanıcı gözü ile de kontrol ettim. tüm mesajlar aktif. gizli birşey bulamadım. bazı resimler görünmüyor diyorsanız. bu konuya @OKLiT usta cvp vermiş.
Abi arkadaş haklı. Arkadaş listesinde olmayana kapalı durumda.

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Bu üyenin, tam profilini kimlerin görebileceğini sınırlar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Roni ustam bir daha bakarmısın, değişiklik varmı

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

profil kartında görmesi gereken birşey yokki zaten. Kullanıcı mesajları forum ara kısmında ikizceli ustayı arayınca çıkacaktır.

Affection

Kullanıcı
Allah rahmet eylesin, mekanını cennet eylesin. Hayatımda bir kez çubuk kullanmak nasip olmuştu fakat tekrardan çubuğun seçimi ve karakteristik özelliklerini öğrenmem gerek. Bir gün hepimizin birbirimizden öğreneceği çok değerli bilgiler olacaktır ve bir gün büyük usta olduğumuzda insani değerleri tam olan ahlaklı insanlara bu bilgileri aktarmamız lazım.

Herkesin alanı ve çalıştığı sektör farklı olabilir ama hepimizin ortak noktası burası. Saygı ve sevgi çerçevesi içerisinde "ben bilirim" nefsini körelterek inşallah bir şeyler öğrenebilmeyi Allah (c.c) bize nasip eder.