müştak babanın kıyamet kehaneti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

müştak babanın kıyamet kehaneti

light_celal1

Kullanıcı
Cevap: müştak babanın kıyamet kehaneti

bozkurt ustam sana tekrar geşmiş olsun ve her işte (biz bilmeyebiliriz) hayır vardır

ve şunuda belirtmek isterim ben kimseyle fikir ayrılığına düşüp kötü olmak değil uygarca fikir alış verişi ve dost kazanmak isterim

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin

celal ustam merhabalar nasılsınız ustam umarım sıhhat ve afiyettesinizdir.sizi tanıyoruz ustam duruşunu ne dediğini bilen insansınız kuran konusunda ahkam kesecek yetkimiz elbette yoktur malumu aliniz sadece kıymetli dostlarımızla fikir teatisinde bulunuyoruz bilgilerimizi tazeliyor ve doğru kanallardan doğru bilgiler öğrenme peşindeyiz konuda tartışılan mevzu kuran-ı kerimden birileri bir takım şifreler bulup bunlar ışığında bazı kehanetlerde bulunmaları bu insanlar hakikaten bazı keşifler yapmış olabilirler bazı konuların husule gelmesinde isabet kaydetmiş olabilirler bunun doğruluğu veya yanlışlığı üzerinde durmuyoruz bizim tehlikeli görmüş olduğumuz husus bunlar için demek istemiyorum ama daha daha bir çok şarlatan çıkıp ben şunu buldum ben bunu keşfettim şu tarihte şu olacak bu tarihte bu olacak vaveylasıyla kendilerine ün sağlama bozuk niyetli insanlarında desteğiyle islama zarar verici hal ve gidişat içinde bulunabilirler bu itibarla bu tarz girişimlerin doğru olmayacağı kanaatini taşıyoruz ifade etmek istenilen ana tema budur saygı ve sevgiyle...

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

celal ustam lacivert ustam konuyu çok güzel anlatmış. benim içinde aynı. yani sizin şahsınıza yada yorumuza atıfta bulunmak makstlı değilde, sadece ince bir çizgide yürüdüğümüzden sapkın bir emelin aleti olmaktan korkarak bunları yazdım. bu kişiler havas ilmini çözmüş gibi tavırdalar ama havas ilmine vakıf olacak kadar manen olgun bir kişi bunu alenen buldum ve işte ispatladım diye anlatamaz zaten. bunu diyecek kişiyede de allah ü teala bu ilimi vermez diye düşünüyorum yinede allah en iyisini, bilendir. ve bu ilim ben ilmin şehriyim. alide kapısıdır ile başlar ve islamiyetin ilk yıllarından bu yana bu öğreti silsile ile devam eder. bizler bilemeyiz o başka. bilsek de diyemeyiz o da başka. yani konuyu çok uzatmadan vede dağıtmadan. şirke girebilecek emellerin ve vahhabiye nin sistemli oyunlarına alet olmayalım istedim. yanlış anlaşıldık yada kırdıysak da hatamız affola saygılar sevgiler hürmetler celal ustam.