murclu hac ve cevresındeki işaretler | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

murclu hac ve cevresındeki işaretler

KOMAGENE

Kullanıcı
ustam bunun cozumu nasıl olmalı bıraz daha acıklarmısınız
öncelikle belirteyim orda bulunan başka işaretler varsa onlar başka bir işaret belirtir bu başka
çözüm olarak yön tayin eden haç'ın kolları değil murç delikleridir uzaklıkları birbirine eşittir kaç metredir? ben metre olayını pek ciddiye almam çünkü değişkenlik gösterir ama fazla uzak olacağını sanmam
bir çubukla bir mezar yada gömüyü bulmanız halınde diğerlerini çubuksuz bulabilirainiz
4 tarafta 4 tane hedefiniz var burası kesin

Burak5553

Kullanıcı
öncelikle belirteyim orda bulunan başka işaretler varsa onlar başka bir işaret belirtir bu başka
çözüm olarak yön tayin eden haç'ın kolları değil murç delikleridir uzaklıkları birbirine eşittir kaç metredir? ben metre olayını pek ciddiye almam çünkü değişkenlik gösterir ama fazla uzak olacağını sanmam
bir çubukla bir mezar yada gömüyü bulmanız halınde diğerlerini çubuksuz bulabilirainiz
4 tarafta 4 tane hedefiniz var burası kesin
E vallah ustam yorumunuz icin Allah razi olsun

Burak5553

Kullanıcı
Ustalar birinci resim hakinda yorumlarinizi alabilirmiyim selametle

nik

USTA
Super Moderatör
Bu kalp çizikle ikiye bölünmüş ayrı odalarda iki mezar vermiş .
Burada şunu anıyoruz.
1,bu kalp sağlam deyıl yani tuzaklıdır.
2,burada mahsen mahsen içinde iki sevgili,iki arkadaş yada karı koca iki eş.
3,buraya girmek yürek ister.
4,büyük ihtimal basamaklı olur basamak lira dikkat tuzaklı olabilir ortalama tuzak bozma yani devreye geçebilmesi ağırlık 40, kg ortalama.

nik

USTA
Super Moderatör
Evet ustam yada ben kalbe benzetim tabiki siz ustalar daha iyi bilirsiniz ordaki cizgiler neyi ifade ediyor sizce krokimi haritami bu isaret murclu hacin 150 metre uzaginda selametle degerli ustam
En iyisi Allah bilir ustam.
Çizik korunaklı, bölünmüş yer, tuzak ,zehir der .
Kimetli ustam burada size iyi bir çubuk yada boşluk boşluk bulan bir cihaz lazım size.

Burak5553

Kullanıcı
En iyisi Allah bilir ustam.
Çizik korunaklı, bölünmüş yer, tuzak ,zehir der .
Kimetli ustam burada size iyi bir çubuk yada boşluk boşluk bulan bir cihaz lazım size.
Hakk emenne billah
Ustam nasil bir yol izlenmeli oda mezar bu kalpten ne kadar uzakta olabilir selametle degerli ustam

Üst Alt