Nal Işareti | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Nal Işareti

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
agzına saglık hemşerim
Teşekkür ettim ustam.
S.A önce mübarek kurban bayramınızı tebrik eder tüm islam alemine hayırlar getirmesini yüce allahtan niyaz ederim.define işide bir ilimdir bunu kimse inkar edemez madem kendine o kadar güveniyorsun bu ilim bende var diyorsun o haritayı burada açıklada bundan bizde faydalanalım bilgiçlik taslama bunu anlatki arkadaşlar sen bu işi biliyorsun desin sonra alçak gönüllülük her zaman iyidir der çözümünü beklerim benim yaşım 55 bende öğrenmiş olurum cümlenize saygılar efendim.
Alalh razı olsun ,iyi bayramlar dilerim.

DRAGON-34

Kullanıcı
Ben birilerine birşeyler söylemeye kalkınca o insanlar iyi niyetli bir soru soruyorlar BU ZAMANA KADAR BİRŞER BULDUN MU?*Şimdi bu çok bilen arkadş ne bulmuş bu kadar engin bilgisiyle mağdem çok bilgili bayağı bir ganimet bulması gerekir eeee biz de saf değiliz bu kadar zenginin bu siteler de harcayacak zamanı da olmaz eğer birilerini kandırıp hırsızlık yapmayacaksa tabiikii

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Polamiklerden uzak durarak
Üyelerimize bilgi aktarımında bulunalım
Zaman zaman saldırılar olur
Sakin olup mekana yakışır şekilde devam edelim dostlarım
Saldıranında savunanında bayramı mübarek olsun
Selametle

aliveli44 Mekanı TapaTalk dan Takip Ediyor

M.Yavuz

Kullanıcı
ömrünün 40-50 yılını arkeoloji'ye harcamış profesörler bile (yeni bir kalıntı ya da buluntu daha önceki bilgileri değiştirebildiği için) geçmişe ait kalıntılar ve ele geçen nesneler hakkında kat'i olarak bu şudur demekten imtina edip,bunların sadece ne olabileceği hakkında öneri getiriyorlar.
define sitelerindeki ustalar da,sorulan işaretleri, karşılaştıkları olaylar ve aktarımlarla öğrendikleri bir takım bilgiler ışığında yorumlayıp,önerilerde bulunuyorlar.biz üyelerin yapması gereken,sorduğumuz işaretler hakkında yapılan yorumları okuyup.işimize hangisi geliyorsa onu değerlendirmek.
defineci adam akıllıdır.bu işin muhabbetini sever ama,profesörlerin bile imtina ettiği bir konuda,define sitelerde yapılan yorumların kesin bilgi olarak kabul edilmeyeceğini bilir ve ona göre davranır.bunun aksini iddia edenleri de ciddiye almaz.

Üst Alt