Düğün,Nişan,Söz - Nasib ise Mâkam-ı Helâl’e Adım atacağım | Define işaretleri ve anlamları

Düğün,Nişan,Söz Nasib ise Mâkam-ı Helâl’e Adım atacağım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamûn Aleykûm cümleten değerli güzel abilerim dostlarım kardeşlerim. ALLAH ın izni ile 27-28 Ağustos tarihlerinde makâm-ı helâlin ya hâyr diyerek açılan kapısından biizniALLAH içeri ilk adımı atacağım. Bu süre zarfı içerisinde sizden ayrı kalacağım için hakkınızı helal edin. Herşey dua ile’dir. Duanızı esirgemeyin. Dua sadece ölüye değil muhtaç olan herkese okunur. Ve bende duanıza muhtacım. Evimin yuvamın akıbeti adına edeceğiniz duaları bekler bu duaların yüzü suyu hürmetine İnş’ALLAH rabbim yuvamı nurlandırır ve akıbetim hayrolur İnş’ALLAH. Şimdiden ALLAH hepinizden razı olsun İnş’ALLAH. Selametle İnş’ALLAH.

Ekli dosyalar

• CCBF643C-42DE-47DA-A41A-75A5367CA63F.jpeg
    CCBF643C-42DE-47DA-A41A-75A5367CA63F.jpeg
    44.4 KB · Görüntüleme: 13

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
hayırlı uğurlu olsun gurban rabbim mesut bahtiyar etsin 🌹 🤲
Âmin ALLAH razı olsun değerli ustam. Duanız bana servettir. ALLAH razı olsun. 🤲
Hayırlı olsun kardeşim
ALLAH razı olsun gönlü güzel ustam. Duanızı esirgemeyin. 😊🤲
hayirli ugurlu olsun kardesim bir omur boyu mutluluklar dilerim🤲
Âmin ALLAH razı olsun gönlü güzel kendi güzel kardeşim. Duanızı üstümden eksik etmeyin İnş’ALLAH. 😊🤲

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Rabbim kazasız belasız tamamına erdirsin inşallah mutluluklar dilerim imkân olaydı gelseydik düğününde mutlu gününde halay cekeeydik Allah hayatınızı evinizi ve huzurunuzu bereketli kılsın inşallah

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Rabbim kazasız belasız tamamına erdirsin inşallah mutluluklar dilerim imkân olaydı gelseydik düğününde mutlu gününde halay cekeeydik Allah hayatınızı evinizi ve huzurunuzu bereketli kılsın inşallah
Âmin abe heyran ALLAH razı olsun İnş’ALLAH. Ellerinden öpmüşüm hürmeten. Geldin saymışım abe yeterki gönüller bir olsun 🙂🤲
Allah mübarek eylesin kardeşim,
Ömür boyu mutluluklar dilerim 🤲
Âmin ALLAH razı olsun ustam. Dualarınızı eksik etmeyin. 🤲
ALLAH mübarek etsin inşaAllah.Mutluluklar daim olsun.
Âmin ALLAH razı olsun ustam. 🤲