Ne amaçla yapılmış olabilir | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ne amaçla yapılmış olabilir

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Ustam üstü şemsiye gibi bahsettiğin ocağı hiç duymadım eskiler de hiç bahsetmedi yine sorayım bir
Sen onlara burada mermer gibi beyaz damarlı kaya olan yada dıştan tamamı gri kayalık olan alan nerde diye sor o zaman işin kolaylaşır. Şapka çam ise çok uzağa gitmene gerek yok. Sen o çamı geriden 4 açılı çek bana hele gerisini o zaman konuşuruz biizniALLAH.

Reedmann

Vip Üye
Sen onlara burada mermer gibi beyaz damarlı kaya olan yada dıştan tamamı gri kayalık olan alan nerde diye sor o zaman işin kolaylaşır. Şapka çam ise çok uzağa gitmene gerek yok. Sen o çamı geriden 4 açılı çek bana hele gerisini o zaman konuşuruz biizniALLAH.
Ustam bu bahsettiğiniz beyaz kaya bizim zeytinliğin içinde var Dağda başka yerde görmedim Fotoyu kısa zamanda çekerim inşallah

Reedmann

Vip Üye
Sanırım bu kayadan bahsettiniz ustam Tamamen farklı

Ekli dosyalar

• IMG_20240916_012611.jpg
    IMG_20240916_012611.jpg
    3.1 MB · Görüntüleme: 9

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Bu oraya nerden geldi o önemli ama ondan daha önemlisi şu gayri ihtiyari çam ağacı. 🙂👍

Reedmann

Vip Üye
Roni ustam buraya yakın bir yerde tilki yuvası gördüm yumuşak sarı toprağa yuva yapmıştı toprağı kürekle atılır duyduğum kadarıyla bu hayvan hazır yapıları severmiş

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni ustam buraya yakın bir yerde tilki yuvası gördüm yumuşak sarı toprağa yuva yapmıştı toprağı kürekle atılır duyduğum kadarıyla bu hayvan hazır yapıları severmiş
Aksine tilkiler yaşam alanlarına yakın yerlere inlerini yapar. Bir bakıma tilkiler hem tekrar kullanılabilir yapıları hemde hazır ve terk edilmiş yapıları tercih eder. Bu yüzden tilkinin isminden de anlaşılacağı üzere bir ipupu olarak yola çıkılacak hayvan gurubuna da sahip değil. Bu benim analitik fikrim. 🙂🤷‍♂️

Üst Alt