Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı | Define işaretleri ve anlamları

Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı

Sado6161

Kullanıcı

GRİ

Kullanıcı
girişi göremiyormusun?kayalara dikkatlice bakarsan girişi rahatlıkla görürsün.
lakin horosanlıdır girişin zor olanından yani.

Sado6161

Kullanıcı
Usta girişi nereye bakıpta görücem anlamadım eesim üzerinde işaretleye bilirmisin tşk

yoksul

Kullanıcı
son fotodaki işreti iki sefer anlamadım birincisi işretin içindeki nedir sen mi döktün ;mum mu?kurşun mu? büyümü nedir o öyle??**İkincisi de benim şahsi fikrim dar girişi olan bir mahsen mi diyor onu anlamadım !!!!!!!!!!!!!!Ama sen beni anladın sanırım --aklıma gelmişken karşısından uzak fotosu olsa anlaşılırdı sanıyorum girişi

Sado6161

Kullanıcı
kardeşim sen kendini anlamadığın yerde ben seni nasıl anlıya bilirim o galiba kök boyası yinede tşk yorumun için

yoksul

Kullanıcı
ula hemşerim sen nerede yaşıyon anlamadım ne ×××××××××× ××××yahu herkeslere sert yanaşııyon burası form sitesi sosyal paylaşım yapıyoruz biraz esnek olsan daha muhabbetli oluruz sanırım hem kök boyası öyle kalın olmaz ,,bizim oralarda eskiler boya yapar yün boyarlardı--sana abi tavsiyesi ****************

Yorumlarda karşı tarafı incitici küçük düşürücü dil kullanmak forum kuralları na aykırıdır.
Tekrarı durumunda forumdan uzaklaştırma cezası tatbik edilir.
KOMANA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sado6161

Kullanıcı
yoksul abi ****** diyorsunda bende kalas tipimi var :) latife dersen onda sıkıntı yok olmassa olmaz zaten niyetim kimseyi kırmak veya üstünlük taslamak değil maksadım bişiyler öğrenmek he bişiyler öğrenecez diyede alaycı yorumlara musama gösteremem oda iş ciddiyetimden kaynaklanıyor olabilir.ilk sorduğun soruya cevabım ise malesef senin yaşadığın yerde yaşıyorum hatta belkide yan komşun çıkabilirim:) hayırlı cumalar...kimseye bir sözüm yok lakin o kırşehirli din kardeşimiz benden yana biraz dertli bu mubarek cuma gününde rabbim şifasını versin..bu işlere gelince usta harbi anlamıyorum kulaktan dolma şeyler dışında..

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt