Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Anlama Geldiğini Bilen Varmı

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
OALnqP.jpg

Okların gösterdiği yerden bir neticeye ulaşılmadımı!!

Sado6161

Kullanıcı
Erdem ustam tşk alakan için bi çalışma yapıldı ikimetre boyunda lakin okların gösterdiği yerdemi onu tam bilmiyorum

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Girişi kapatılmış mezar odası der
Uğraşmaya değer bir yer değil
Haç sembolu olan bu tip yerler kutsal alan olarak Hz İsa ya atfedilmiştir.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DeryaKaptan

Kullanıcı
KILISE,TAPINAK,,YERI,DER,AGIR,ICCILİGIVAR,,,

Değerli üyemiz
Forum kuralları gereği büyük harf kullanmak , bagirmak gibi anlamlara gelebilecegi için yasaktır.
Göz rahatsızlığı olanlar bunu belirtmeleri gerekir.
KOMANA

yoksul

Kullanıcı
yoksul abi ****** diyorsunda bende kalas tipimi var :) latife dersen onda sıkıntı yok olmassa olmaz zaten niyetim kimseyi kırmak veya üstünlük taslamak değil maksadım bişiyler öğrenmek he bişiyler öğrenecez diyede alaycı yorumlara musama gösteremem oda iş ciddiyetimden kaynaklanıyor olabilir.ilk sorduğun soruya cevabım ise malesef senin yaşadığın yerde yaşıyorum hatta belkide yan komşun çıkabilirim:) hayırlı cumalar...kimseye bir sözüm yok lakin o kırşehirli din kardeşimiz benden yana biraz dertli bu mubarek cuma gününde rabbim şifasını versin..bu işlere gelince usta harbi anlamıyorum kulaktan dolma şeyler dışında..
İçin rahat olsun şahsım adına seni kırmak incitmek istemedim ,öyle anlaşıldıysam kusura bakma özür dilerim biz ağabi kardeşiz aynı zamanda malesefsiz hemşeriyiz belkide komşuyuz bununlada gurur duyuyorum ,konuna gelince benim dediklerimin yarısını ciddiye al araştır derim ALLAH gönlüne göre versin umarım aradıklarına kavuşursun

Sado6161

Kullanıcı
sağol abi sıkıntı yok gönlün rahat olsun oluır böle şeyler insanlar konuşa konuşa anlaşır hem sonra sen benden büyüksün benim sana karşı saygısızlığım olmuşsa kusura bakma kötü biri değilimde biraz agrasiflik var onuda hoş görsün ustalar bi kere karadenizin suyundan içmişim benim suçum yokki:)aradığıma gelince valla abi arayan bulur derler lakin ya ben aramasını bilmiyorum yada arayan bulur lafı benim aradığım şey için gecerli değil..kızdığım olay şu bi resim paylaşılıyor ben sen o bu şahıslar tarafından ee şimdi bu işleri gerçekten bilen insanlar olduğuna eminim lakin bakıyorsun bi kaç kişi dışında yardımcı olan yok acaba hani o bulur söylesem bana ne karı olur gibilerindenmi sölemek istemiyorlar he belki konuşma soru sorma uslubumuzda bir yanlış olabilir lakin adı üstünde hiç ustayla çırak bir olurmu dimi güzel abim saygı değer ustalar.ondan sonrada bilgi paylaştıkca değerlidir sözü havalarda uçar.ee gurban olduğum sudan sebepler üretmektense paylaşında bilginiz ve şahsınız değerlensin.yoksa bu memelekette saklanan gömüler hiç birimizin babasının malı değil.sonuçta sen bulmasan ben bulmasam toprağın altında yatıcak lakin birisi bulsa hiç olmassa on on beş kişiye yardımı olur bi işyeri acar işci çalıştırır veyahutta sevdiği insanlara bir miktar yardım eder insan olmanın asıl amaçı insana farz kılınan şeylerden sonra insanlara yardımcı olmak değilmidir.hepinize saygılarımı sunuyorum.burdan sitedeki bütün ustalara birşeyde sölemek istiyorum ustalar bilginizi esirgemeyin benden bizden onlardan sizden iyi formlar..

yoksul

Kullanıcı
güzel kardeşim buradan yapılan yorumlar biraz afakii oluyor nedeni ise birincisi her işret kendi arzisine göre uyarlanmıştir ikincisi de işareti en iyi yapan bilir böyle olunca da yıllar önce birilerinin yaptığı işaretin ya arazisi bozulmuş oluyor ya malı alınmış oluyor ya da işret aldatmak amaçlı yapılmış oluyor bizler de buradan o işretin ne manalara geldiğini birazda araziyi hesaolayarak olasılıklar olarak yorumlamaya çalışıyoruz heee bu işlerde deneyimi çok olan arkadaşlar daha ustalaştığı için kendi yaşadığından veya bir tanıdığının tecrübelerinden daha bilgili luyor; kısaca daha ustalaşmış oluyor açık söyleyeyim gerçekten iyi bir define bulan kişiler buralara uğramıyor.Özet olarak son ssöz söyleyeyim defineyi ne cihazlar bulur ne de ustalar defineyi defineci aklını fikrini ve de azmini ortaya koyarak kendisi bulur sabırla iyice emin olarak bulur,biz bulamıyorsak acele etdiğimiz için sanki heryer altın dolu küpünde kulpu ayamıza takılacak biz de alıp zengin olacaak duygusunda olduğumuzdan bulamıyoruz.Aklıma gelmişken bir yere gitdik araştırma yaptık bir veri aldık hadi çalışalım dedik yanımızdaki abilerimizden biri deiki falan yerde çok para var burası birşey değil oradaki para bir kasabayı satın alır gelin orayla uğraşalım diye bizi götürdü bir aydan fazla uğraştık hayal peşinde perişan olduk çoluk çocuk sefil oldu yıllarca belimizi doğrultamadık ,,,diğer yere mi ne oldu? biz oralarda uğraşırken az olan parayı diğer arkadaşlar almışlar gerçi onlarada yemek nasip olmadı evleri yandı paraları neyin yandı gitdi kendisi de ev yanarken kalp kırizinden öldü vesselam

Üst Alt