Ne Görüyorsunuz Ustalar | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Ne Görüyorsunuz Ustalar

MAVRAN

Vip Üye

İlk söyleyeceğim eğer yol geçerken bu kayaya vurdularsa hiç yazdıklarımı önemseme. Her gördüğümü farklı çizdim anlayasın diye, bak deve orada ok yönünde ne var resim varsa paylaşır mısın. sarı ok ve x olan yerleri yokla kolay mal olama ihtimali vardır. Yeşil daire içinde maviler kuş yavrularımı var orada ve büyük kuş veya tavuk altta ve büyük tavuğun baktığı yer sarı ok kontrol etmelisin.Üstte iki daire biri yeşil dairenin üstü pembe olan bir keti ye benziyor. Ve daha yukarıda ayı başımı var gözleri ve başının üstü bir baksan. Kardeşim baktıkça öyle şekiller var ki bunları bir çözüme ulaştıralım. ALLAH Yardımcın olsun.

Bu çizili olan sanki bir tavşan . eğer öyle ise yuvasının önünde olmalı.

Son düzenleme:

Yörük2006

Kullanıcı
mavran ustam öncelikle bu kadar emek harcaman beni mahçup etti sorularına tek tek cevap vermek isterim 1. ustam yol derken insanların geçebilecegi kadar ve sonradan hayvanlar geçerek yapmış olma ihtimali var yol sonradan yapıldı zannımca 2. devenin kırmızı ok yönünde dediğin mağara ve göletin içinde koca bir kaya var ve ben bu kayanın altında çekim aldım.3. sarı ok ile yokla dediğin yerde 4 metrede çok güçlü bir değerli tespiti aldım 5.aha yukarda ayı başımı var dediğin yerde dikkatimi çekti ama aşırıya gitmek istemedim 6. ustam bura hakkında güvercin dediğim konum var o hemen bunun ön kısmında 7. ustam burayla bukadar ilgilenmemin sebebi okuduğum bir kitapta yunanlıların burada eğlendiklerini askerlerin burada kaldıklarını gibi gibi belgeli veya efsanevi bir çok söylenti var fakat öyle bir yer ki nerden nasıl bakacagımı bilemiyorum çubuklar ile yukarıya çıktığımda ise şaşırtıyor beni randıman alamıyorum onun
için buraya işaret üzerinden gitmek istedim muhattabım toprak olsaydı şimdiye yüz kere bu iş bittiydi. saygılarımla ustam

esrarengiz2828

Kullanıcı
mavran ustam öncelikle bu kadar emek harcaman beni mahçup etti sorularına tek tek cevap vermek isterim 1. ustam yol derken insanların geçebilecegi kadar ve sonradan hayvanlar geçerek yapmış olma ihtimali var yol sonradan yapıldı zannımca 2. devenin kırmızı ok yönünde dediğin mağara ve göletin içinde koca bir kaya var ve ben bu kayanın altında çekim aldım.3. sarı ok ile yokla dediğin yerde 4 metrede çok güçlü bir değerli tespiti aldım 5.aha yukarda ayı başımı var dediğin yerde dikkatimi çekti ama aşırıya gitmek istemedim 6. ustam bura hakkında güvercin dediğim konum var o hemen bunun ön kısmında 7. ustam burayla bukadar ilgilenmemin sebebi okuduğum bir kitapta yunanlıların burada eğlendiklerini askerlerin burada kaldıklarını gibi gibi belgeli veya efsanevi bir çok söylenti var fakat öyle bir yer ki nerden nasıl bakacagımı bilemiyorum çubuklar ile yukarıya çıktığımda ise şaşırtıyor beni randıman alamıyorum onun
için buraya işaret üzerinden gitmek istedim muhattabım toprak olsaydı şimdiye yüz kere bu iş bittiydi. saygılarımla ustam
bu tepenin üstünde dikkat çekici yokmu bişey ustam ben yüksekleri severim göletin manzarasını veya seyredilebilecek başka manzaralı yer üste yerleşim veya yunanlar kendilerini koruyacağı biyerde kalırlar ona göre yoğunlaş mağra olur yüksek kayalık olur veya ara kayalık olur benim dikkatimi sadece şu mağara gibi olan küçük yer çekiyor ama tam anlamıyla el işçiliği göremedim açıkcası onun için bişey yazmak istemedim saygı vede sevgilerimle

Yörük2006

Kullanıcı
ustam buradan başka öyle yüksek yer yok diyebilirim biraz zor bir yer farkındayım teşekkürler ustam

Üst Alt