Neye benziyor

balkaya34

Kullanıcı
İlk resim afedersiniz taşaklı sofra gibi bir kaya varmı etrafta halı gibi serilmiş
@Deli Fırat usda bazan Tek atışta hedefi tuturuyorsunki, Buda konuyu iyibildigini ifade ediyor, Sorunuzun cevabi evet ,, Eger bu sizin anlatmak isdediginizise Buradaki sifrelerde Artik vakit geldi anlamı veriyor, Selamlar,IMG-20230316-WA0023.jpg
Geriden görüntü budur,
Görüntünün hemen önünden akıntı sola su yolu devam eder, Burası Ana kayadan kesme ve tümü ana kayadır,

Son düzenleme:

DefineHaritasi

Kullanıcı
Magara bu kayaligin yakinlarinda acilmamis mi daha az daha resim varsa at usta bulalim..
Bir hayvan kafasi dereden su iciyor ayni benim bolgemdeki gibi ayni isler var burada da..

balkaya34

Kullanıcı
Kayaligin sag tarafinda olmali magara yamacta
IMG-20230316-WA0024.jpg
Burda resmin sağında bir gölge var orası bir sığınak olabilir,Yada bir giriş ola bilir,
Değirmen 200 adım aşağıda, Değirmen argıda bu dervişin üstünden uçurumun yüzeyinden değirmene gidiyor, Burayı Çatal kaya adıyla adlandırmışlar, Burada 32 cm uzunlukda bir erkek uzvundan bahseder , Bu resimleri cekmek icin ayagimi basdigim nokda Patika yol şeklinde kesdik dedigi noktadır, Eğer bu erkek uzvuysa 32 şifrede ne demek istiyor bunu bulmak lazım, Buraya 182000 tane koyduk diyor ve O taşın altına koyduk diyor, Ve üstüne .121. küp şarap döktük bunun tılsımı budur diyor, Burda yaklaşık 4 yıl dan beri bir araştırma yapdım, Bir çok işaretlerini buldum ve siteye ekledim , Sanıyorum burda sona doğru geldik, gibi,