neye dalalettir ustalar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

neye dalalettir ustalar

ufuk14

Kullanıcı
Cevap: neye dalalettir ustalar

yegenede maşaallah.rabbim hayırlı ömür versin.

aslan2624

Kullanıcı

amin .cümlemize versin.IMG]http://wwv.definemekani.com/?di=88PS[/IMG]

Son düzenleme:

Alfa Romeo

Kullanıcı

Aslan2624 ; Oradaki şekiller sadece bir noktadan bahsetmiyor ki, bir tane boşluk bulmuşsun !!! Orada kuru Dere yatağı gibi bir yerde yuvarlak oyma sayısınca, peş peşe bir sürü mezar yerinden bahsediyor + Dereyi kesen patika yoldan bahsediyor + çatal yapan Dereden bahsediyor + Konu açıp yetersiz foto ekleyip yardım diyorsun, arazinin geniş açılı dört yanını ve işaretlerin bulunduğu yüzeyin tamamını bile zahmet edip çekmiyorsun + biz ne yapalım bu durum da :mad:??? Kendin görüyor, kendin soruyor ve cevaplıyorsun maşallah :D:D....

aslan2624

Kullanıcı

teşekkürler alfa remo ustam. öğrenmiş olduk o işaretin ne olduğunu

Alfa Romeo

Kullanıcı

Kardeşim, ben sana Dere Yatağı dedim, sen Taş Ocağına gittin, ne alaka ?? Aşağıda fotoya dikkatlice baktığın taktirde göreceksin Dere Yatağını, saygılar ........

Alfa Romeo

Kullanıcı

İşaretle arazi uyumunu gösteren güzel bir konu, aynı zamanda işareti okuyabilmemize örnek bir konu, her ne kadar fotolama yetersiz de olsa olay bellidir ...

Aslan 2624; Kahverengi çizgiyle çizdiğim üst Kuru Dere Yatağında , orada ki Oyma Sayısınca sıra mezarlar mevcut, yerin orasıdır..Şimdi diyeceksin ki oradan günümüz yol'u geçiyor, beni enterese etmez kardeş , yetersiz fotonda görebildiğim işaretin verdiği Net Hedef noktanın biri orasıdır, günümüzde o kuru Dere Yatağına yol yapıldıysa giden zaten gitmiştir ......

Ayrıca aşağıda işarete işlenmiş maket üçgen çıkıntının ve arazide ki çizdiğim esas yerinde dikkatlice inceleme yapmalısın, şekili boşuna işlenmemiştir oraya ...

aslan2624

Kullanıcı

şimdi anlaşıldı .kanal olarak bakıyordum oraya. kuyu tipi. dramos girişli. teşekkürler alfa remoo usta.

Alfa Romeo

Kullanıcı

teşekkürler alfa remo ustam. öğrenmiş olduk o işaretin ne olduğunu

Bu zamana kadar o işaretle beyhude (boşuna) uğraşmışsın, hem o işareti boş yere bozup - deforme etme, orada pek bir şey olmazz, ya boş ya da değersiz bir mezar vardır ... Bulman gereken - işarette belirtilen gömü yerleri tarif ettiğim gibidir.....
Hem birşey öğretebildiysek, ne mutlu bana ...
Bakmak; Görmek Anlamına Gelmediği gibi, Görmekte - Anlamak Anlamına Gelmiyor, tecrübe vesselam ......

METİN

Kullanıcı

4 nolu resimdeki rewsimde ceket olan resim deki
birtane oyma var neyin ne olduğunu açıklıyor noktaya yakınsınız bol şanslar