Neyi Anlatır ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Neyi Anlatır ?

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
sevgili erdem ustam sütunlar neolotik çağdan buna ister mitolojik olsun ister betimleme amaçlı olsun bir yapı ve eserde süsleme mutlaka bulunmaktadır. bunu günümüzdeki açılan saray , hamam , kilise , manastıır, bazilika , ören yeri , vb yerlerde sütun işlemeleri bize sadece hangi medeniyet tarafından kullanıldığına dair bilgi vermektedir. bunu define ile alakalandırmak bazı kesimleri bu tür yerleri talan etmeye teşvik etmiş oluruz. burdan ne çıkarsa çıksın bir yapının içinde ne varsa zaten bunu araştıran uzman ekipler buranın temel yapılarına dikkatlice gidebilirler.ama define ile ilgili bir şey olduğunu söylememiz mümkün değil....saygılarımla...
Burda ben define var orayı sakın kaçırma gibisinden birşey söylemedim güzel kardeşim,Benim burda amacım her konuyu detaylı bir şekilde inceleyip anlaşılmasına yardımcı olmak,Kalp bir define olarak değil mezar olarak algılandığı herkesçe malum ve mezarında kazı izni olmadığı malum,Ordaki yapılış amacı acaba sizce neyi anlatmış olabilir!Orda bir tarih olmasına var ve bunu ne şekilde anlayıp o sütunu bulabildiniz onu merak edip anlayabilmekti,Eğerki bir tarihi gün yüzüne çıkmasına vesile olabiliyorsak ne mutlu bana değilmi!

casa

Kullanıcı
kalbin orda anlatılmış olması buranın bir ibadethane olması nedeniyle sevgiyi affediciliği , günahsızlığı , kadını , kiliseyi anlatabilir. yani kalp kendi başına hiç bir zaman mezarı simge etmez..

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
kalbin orda anlatılmış olması buranın bir ibadethane olması nedeniyle sevgiyi affediciliği , günahsızlığı , kadını , kiliseyi anlatabilir. yani kalp kendi başına hiç bir zaman mezarı simge etmez..
Bak sayende bir şeyi daha öğrendik Allah razı olsun

Üst Alt