Niş'lerin Hususunda Ve Değerli Yorumlarınıza | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Niş'lerin Hususunda Ve Değerli Yorumlarınıza

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Güzel yerdesin takip et bence... Diziyi takip et kolaygelsin.
Merakımdan soruyorum yerin güzelliğinin farkındayım acaba burası tünelsiz olabilirmi,Tünelin olması gerektiğinin fakındayım,belkide olmayabilir mi!

NOVANDA

Kullanıcı
Oymaların olduğu kayanın dibinde durunca yukarı oymalara bakarken oymanın yerden yüksekliği 3 metre varmı evet derseniz oymaların tam ortalayacak şekilde sırtınızı verin bu kayaya bana yönünüzü net söylyin doğu güney doğu güney batı gibi

Son düzenleme:

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Oymaların olduğu kayanın dibinde durunca yukarı oymalara bakarken oymanın yerden yüksekliği 3 metre varmı evet derseniz oymaların tam ortalayacak şekilde sırtınızı verin bu kayaya bana yönünüzü net söylyin doğu güney doğu güney batı gibi
Nişlerin olduğu yer 2mt yükseklikte baktığı yön kuzeydoğu yönü,Yalnız şunu söylemekte fayda var işaretlere sırtımı verip tünelin başlangıç noktasını bulmak için yürüdüğümde tünel işaretlerinin ölçüsünü 74 le çarptım çıkan sonucun daha ilerisinde tünelin gidişatını suya kadar uzandığını anladım,Şu an su yüksek suyun düştüğünde aynı noktada çok uzun bir tünel olduğunu ordaki yaşayanlardan öğrendim

NOVANDA

Kullanıcı
Saol guzel kardesim .yazdiklarimi teyit ettirirsen sevinirim nisler 222.5 cm dir egerki ayaklarinin alti kaya ise toprak ise 3.10 cm dir ikincisi yonun 0 derce kuzeydogu degil doguya cok yakin kuzey dogudur .bu iki durum seni hedefe goturur tuneli 74 de ararsan insanlik tarihine zulmedersin .niye dersen erken donem roma varken kim ne yapsin bizansi istersen bana kizabilirsin ama buranin yanindan sadece gecilir birak izin almayi selam bile verdirmezler kimsenin gucu yetmez

cantar

Kullanıcı

arkadaşım ne arıyorsan hepsi bu kare oymaların olduğu düz duvarda daha iyi fotografla aynı açıdan fotografla yine bakalım..
5 oda var evet....boş mu dolumu Allah bilir...

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Saol guzel kardesim .yazdiklarimi teyit ettirirsen sevinirim nisler 222.5 cm dir egerki ayaklarinin alti kaya ise toprak ise 3.10 cm dir ikincisi yonun 0 derce kuzeydogu degil doguya cok yakin kuzey dogudur .bu iki durum seni hedefe goturur tuneli 74 de ararsan insanlik tarihine zulmedersin .niye dersen erken donem roma varken kim ne yapsin bizansi istersen bana kizabilirsin ama buranin yanindan sadece gecilir birak izin almayi selam bile verdirmezler kimsenin gucu yetmez
222,5 cm doğrudur,Ve doğuya çok yakın kuzeydoğu'da doğru ustam,74 roma döneminin ölçüsü diye biliyordum bizans olduğunu yeni duydum,Kızmak yok ustam estağfirullah niye kızim,izin vermezler biliyorum sadece merak,Ayrıca Teşekkür Ederim

Erdem

Vip Üye
Vip Üye

arkadaşım ne arıyorsan hepsi bu kare oymaların olduğu düz duvarda daha iyi fotografla aynı açıdan fotografla yine bakalım..
5 oda var evet....boş mu dolumu Allah bilir...
Çok,çok teşekkür ederim ustam, sizin söyleminiz benim için çok önemli ve duymak istediğim şeyide sizden duymak çok güzel

Üst Alt