Nokta Atışı | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Nokta Atışı

adrenalin68

Kullanıcı
Tamam o zaman ustam çeşme ve ölçüleri ağaç ile olan mesafe çok önemli ve yönlerini belirtirseniz.
Diğer konu ilim nerede olursa olsun o size gelmiyorsa siz gidin alın. Önce temel öğelerden başlangıç yapın.
ustam şu temeli bize sağlam attıran olmadı ki. Bi ikizceli, asi, fenerli, novanda, kervan, gandalf ... ve daha ismini sayamadığım bir çok değerli ustalar gibi elimizden tutup bize yol gösteren olmadı. tabi ki bilgi, öğrenmeyle olur, ama pratikte deneyim ve tecrübe edemedik. ettirilmedik.

Sado6161

Kullanıcı
Tamam o zaman ustam çeşme ve ölçüleri ağaç ile olan mesafe çok önemli ve yönlerini belirtirseniz.
Diğer konu ilim nerede olursa olsun o size gelmiyorsa siz gidin alın. Önce temel öğelerden başlangıç yapın.
Çeşmeyle mezarlıktaki o eski ağacın uzaklığı yaklaşık altı yüz yedi yüz metre ağa çeşmeden yukarıda hakim bir yerde çeşmeye nazaran

Sado6161

Kullanıcı
Fenerli usta sordurdum caminin mezarlığında var eskiden kalma selci ağaçı ve meşe lakin kırmızı tut yok kara dut vardı oda tesadüf halamın bahçedeydi ama demir falan öakılı değildi onuda kestiler yerine ev yaptılar yani ordanda bişiy çıkmadı demekki biyerde bi hata var nerde sence

FENERLi

Vip Üye
Eski ev duruyor mu?
Kuyu var mı?
Evde küçük pencere nerede?
Evin uzunluğu? Ocaklık var mı? Kaç tane var?
Köye girişteki ilk ev mi?
Yani daha çok soru var ama!

Sado6161

Kullanıcı
Kardeşimm eski ev derken ev varmı yokmu bilmiyorum koca köy o bölgede öle ocaklı evler yok gördüğün işaretler ne diyor sen ondan haber ver saygılar

adrenalin68

Kullanıcı
Ustanın gördüğü işaretler eski evi bul diyor. Ermeni evini. O da sana soruyor, bunlar nerde diye. Ama...

Sado6161

Kullanıcı
Mezarlığın yanında bitane var ama onlardanmı kalma bilmiyorum yıkık virane içinde ocak varmı onuda bilmiyorum varsaydıkki evide bulduk ustam ocağıda mevcut sonra?

Üst Alt