Odaya Giden Yol "giriş" | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Odaya Giden Yol "giriş"

meinblauesleben

Kullanıcı
Tamam cantar usta [emoji1] ilerde inşallah nasibte varsa olur

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
Tamam cantar usta
emoji1.png
ilerde inşallah nasibte varsa olur
tabiiki ağır bir emek ister. ama ustamızın ifade ettiği gibi ,bu tür yerlerde farklı ruhsat adı altında çalışma yapıldığı gerçektir ve çoktur.biraz maliyeti olur ama bir koyup bin alınabilir.
sevgili kardeşim bu tür resimleri ben açamıyorum. lakin ustalarımızın yorumlarında olanlar ve videoya bakabildim. önceden zaten yorumlamışız.kendi yorumumu gözden geçirdim.işçilikleri anlamaya çalıştım.
yaptığım yorum ve tavsiyelerimin altına imzamı tekrar atıyorum.
ustalarımız da değinmişler.alan sıradan bir mezar odası barındırmıyor. tek resimdeki alanda 3 ten aşağı gizem olduğunu düşünmüyorum. sen çok daha ihtiyatlı olda iki kabul et. dörtte çıkarsa şaşmazsın. bu ihtimaller bir birlerine yakın olduğu ve resimlerden net olarak hangisinin nereyi verdiği açıkça belli olmadığı için söylüyorum. en önde yatay kayanın önünden yakın meyilinden başlayan bir giriş olduğunu bile değerlendirerek tespite dahil etmelisin. üst kayaların üstünede kaç oda uzanır bunları anlamak tecrübeli kullanıcı için çok kolay olacaktır. yeterki ehil ve dürüst biri olabilsin. burada malzeme çıkan odalar olacaktır.burada açığa çıkarılması gereken ,girişler nereden başlar derinlikleri ne kadardır ve her birinde kaç oda vardır,malzeme olanlar hangileridirin cevabı. bunu kiminle tam olarak nasıl başarırsının cevabıda sende. bana yakın olsan emin ol bir günümü ayırırdım.
selametle inşaallah.

meinblauesleben

Kullanıcı
Ikizceli ustam Allah biliyor diğer ustalar da sende çok yardimci oldunuz yol gösterdiniz Allah ne muradıniz varsa versin inşallah. Gönül ister tabiki yakın olsaydiniz keşke ama nasip. Tabi Allah büyük ustam nerden ne çıkıp geleceği belli olmaz inşallah. Şimdilik maddi olarak bişeyler yapabilcek olsamda manevi olarak gene yapamam hele tek başima hiç sağolasiniz

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Gel de nasip deme. :D
Bir çok ustamın elinde olsa 5 gün sürer.
Elinde olan da, geçerli bahaneleri var, ya nasip diyor. Beklemek zorunda kalıyor.
Bende yeminlen söylüyorum: Kime yazıldıysa, ona nasip olacak.
Delilim; Kuran-ı Kerim deki Musa A.S. ile Hızır A.S. arasındaki geçen kıssadır.
Gelde nasip deme :)

Kader25

Bildiğim kadar. Herşeyi bilmek imkansız.
Admin
Öyle ya ustam Nasip niyete vurgundur ama hep amalar işi bozuyo ustam gel madem kardeş payı yapalim [emoji5]
Ben kendi yerlerimin isini bitiremedim. Bitincede baska yerlere gitmeye gerek kalmayacak insallah. Teklifin icun cok tesekkur ederim. Allah cc razi olsun kardesim.
Cevrende cok guvendigin insanlar varsa ekip olabilirsiniz. Basiniza da guvendiginiz bir sef. Gerisi kolay insallah. Parcayi begenmeyen butunu bulamaz derler. Paylasmayi bilmek lazim. Amma hakikaten dunya hirsi olmayan insanlar lazim.
Batmis, bitmis adamlarla bu is olmaz. Cunku onlarda hemen kazanmak icin cok hirs olur, o hirs hata yaptirir. Hata yapan ise cok uzulur.
Allah cc iyilerle beraber olmayi cumlemize nasip eylesin. Amin.

Mevlam sana yüzü kara,
Nasıl geldi şimdi bura?
Sağ kulağın kuru yere
Koyduğun gün inanırsın.

meinblauesleben

Kullanıcı
Ekip kurarız şükür de tespit edil yol gösteren olmali bence böyle yerde deneme yanilma ile olmasa sağlikli olur düşüncesindeyim

meinblauesleben

Kullanıcı
f36d5ef1b172eb9ef1ff10272afdba6e.jpg
bu manzarada osalarin bulunduğu biraz aşağısından çektiğim fotoğraf Şalenin devamındaki vadi

Üst Alt