Öküz kafası boynuzları belirgin olan horosanlı kaya | Define işaretleri ve anlamları

Öküz kafası boynuzları belirgin olan horosanlı kaya

KASKASKASA0

Kullanıcı
Taşta öküz kafası boynuzları ve boynu burun delikle bile belli horosan yapıştırma murçlu kaya var sizce neye işaret ediyor link paylaştım

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım 1dkk10 sn deki bölümü genis açı ile fotoğraf çekme şansınız yokmudur ordaki bitki dikkat çekici geldi o kismi çok hizli cekmissiniz her zaman belirttigim gibi fotoğraflama bence daha güzel video da çok şey kaçırıyoruz yinede ustam bi bir baksın @Roni ustam saygilar sanki yilan dili otu gibi me geldi giriş veriyor
Teşekkür ediyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım 1dkk10 sn deki bölümü genis açı ile fotoğraf çekme şansınız yokmudur ordaki bitki dikkat çekici geldi o kismi çok hizli cekmissiniz her zaman belirttigim gibi fotoğraflama bence daha güzel video da çok şey kaçırıyoruz yinede ustam bi bir baksın @Roni ustam saygilar sanki yilan dili otu gibi me geldi giriş veriyor
Teşekkür ediyorum
Dediğiniz alanda görsel gelirse detaya elverişli olur.

KASKASKASA0

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Teşekkür ediyorum
Peki hocam bir kaya var koltuğun baktığı deveye saldıran ayı olan kaya ne anlama gelir büyükçe?

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Peki hocam bir kaya var koltuğun baktığı deveye saldıran ayı olan kaya ne anlama gelir büyükçe?
Arkadaşım sizde büyük bir ihtimalle fotoğrafı vardir yeni konu açın ustalarımızla beraber görelim koltuk deve ayi hepsi bir arada guzel birarada ara mesafesi yonleri yakin ve uzak geniş açılı fotolama yapın bunlar hakkinda bilgide verin deve yamaçtami doğuya mi bakiyor koltuga oturunca yönünüz neresi ayi ayimidir degilmi bilginize teşekkür ediyorum

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Tam bu kayanın üstünde koltuk var bakış alanı da muazzam bu alan nekroopol alanı
Konu ile alakalı devamı ise ekleyin görelim. Şayet başka konu üzereyse yeni konu açın. Bana görünen kayalar pek bir önem arz etmiyor zira bir çok kaya yerinden oynamış oynatılmış devrilmiş olabiliyor. Bu bir çözüm değildir. Bana bitki ve toprak yapısı lazım.