Önemli Işaret Midir . | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Önemli Işaret Midir .

ciddi işaret anlamı var mı

• evet

Oy: 1 100.0%
  • hayır

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1

nurcilin

Kullanıcı
Merhaba arkadaslar . patika yol üzerinde sadece 30 cm üçgenimsi oval bir kaya vardı ve tesadüfen etrafını açtım . etrafını actıgımda o üçgenin arka tarafa dogru 1 metre capında oval bir bütünlük saglayan düz bir kaya oldugunu gördüm üzerine kazma ile vurdum boş bir ses geldi küçük bir çapa ile kayayı oynatıp kaldırdım altı murcla düzleştirilmiş gibi idi hemen kayanın altında 8 10 avuc kiremit parcaları vardı onları alıp attım kiremit parcalarının altından dört adet 20 ser cm boylarında artı veya carpı sekli verilmiş derzlenmiş gibi sıkı yerlestirilmiş dört kaya buldum onları o günün şartı itibari ile kaldırmadım ve kapattım . ayrıca işaretlerin oldugu yere 30 metreye yakın yerde rum evi vardı . sizce ciddi işaretler midir görseli çizip atttım

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    13.5 KB · Görüntüleme: 35

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Mekanımıza hoş geldin @nurcilin ustam
İyi forumlar dilerim

Konunuzu
Fotoğraflı define işaretli bölümüne taşıdım

Lütfen forum kurallarını okuyunuz

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Mekanı hoş geldiniz kardeşim hayırlara vesile olsun inşallah bahsettiğiniz yer çok güzel bir yere benziyor bakalım ustalarımız bu konuda ne diyecekler benim kanaatim bulunduğu yer doğru yer

yoksul

Kullanıcı
Öncelikle hoş geldin güzel miryere raslamışsın sanıyorum senin yapacağın oraya gidip toprağı temizleyip bol bol fotoğraf çek taşların yönlerini iyice belledikten sonta biraz daha derine in bakalım daha önce kazılmış mı belli olur eğer orada yoksa bir yer işret ediyordur eğer duruyorsa bulursun inşallah

nurcilin

Kullanıcı
Öncelikle hoş geldin güzel miryere raslamışsın sanıyorum senin yapacağın oraya gidip toprağı temizleyip bol bol fotoğraf çek taşların yönlerini iyice belledikten sonta biraz daha derine in bakalım daha önce kazılmış mı belli olur eğer orada yoksa bir yer işret ediyordur eğer duruyorsa bulursun inşallah
daha önce kazılma yok . ilk kazan benim 4 tastan asagıya inilmedi hiçbir zaman . bende inmedim .

yoksul

Kullanıcı
fotolarını çek yönlerini iyice belle bir metre keder in bakalım nelerle karşılaşacaksın

nurcilin

Kullanıcı
fotolarını çek yönlerini iyice belle bir metre keder in bakalım nelerle karşılaşacaksın
üstad işaret diye bir şey yok düz kaya altında kiremit altında içe doğru gömülü dört kaya . ne saga gösteren ne sola gösteren birsey degil bu sıkıca yerlestirilen dört kaya .

yoksul

Kullanıcı
kayaların üstünü altını kontrol et işret olabilir ,fakat gömünün o taşların altında olması da büyük ihtimal ,ama öyle hemen taşın altında değildir haberin olsun