Örme Duvar Ve Çıkan Kare Tuğlalar... | Define işaretleri ve anlamları

Örme Duvar Ve Çıkan Kare Tuğlalar...

cassabalee

Kullanıcı

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
sevgili kardeşim,zemindeki kayada kanallar var gibi. ama kesin bir bulgu görünmemekle birlikte,arazi yapısı ve duvarın yapılış şekli sanki diyor. üstten yapacağın bir boşluk tespiti konuyu aydınlatmana yeterli gelir.

sağlıcakla.

cassabalee

Kullanıcı
işaret olarak bir şey yok burası iki derenin birleştiği yerdir bir yaşantı yeri evet bir bina kalıntısı kesin olarak... mozaik taşları var küçük küçük kesme şeker şeklinde işlemeli... kuyu gibi görünenin altı boşluk veriyor.. benim aklıma takılan bu yer burası ne olabilir... saygılar.. tuğlada dikkat ederseniz üç parmak şeklinde izler var tuğlaların hepsi bu şekil...

cassabalee

Kullanıcı

çok eski bir yapı antik bir yer... ilgilenenlere gösterilir... saygılar.. yer bu şekil unuttum şunuda söyleyeyim burayı yüksek meblağa almak isteyenler var normalde 5 para etmeyecek bir yer :)

TEVFiK

Vip Üye

çok eski bir yapı antik bir yer... ilgilenenlere gösterilir... saygılar.. yer bu şekil unuttum şunuda söyleyeyim burayı yüksek meblağa almak isteyenler var normalde 5 para etmeyecek bir yer :)
S.a. Sayın Ustam bu yer güzel olabilir ;) ama bu yer'e İzin Alındıktan Sonra ancak Makinalar ile çalışma yapılabilir diye düşünürüm.:) İnsan gücüyle çalışabileceğini hiç sanmıyorum.Allah yar ve yardımcınız Olsun.:D Saygılarımla.:cool: