Öylesine | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Öylesine

GÜLBAHÇELi

USTA
Super Moderatör
ayda yılda bir konu açtık, hemen hizaya çekiliyoruz. ne imiş

terbiyede edin madem 60 yaşına gelmiş adamı. kapatın konuyu banlayın spartalı yı...
arkadaşım ne diye celalleniyon sana kötü birşey diyen olmamış hakaratte yok kimse kimseyi terbiyede etmeye etmiye çalışmıyor fırat ustamız konun için teşekkür etmiş sadece butür konuların başlığı görsel olursa daha iyi olur demiş bunda kızacak ne var neden kızdığını anlamış deyilim kimsenin kimseyi hizaya çektiği de yok selametle

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör

terbiyede edin madem 60 yaşına gelmiş adamı. kapatın konuyu banlayın spartalı yı...
Selamün aleyküm
Arkadaşım yönetimdeki tüm arkadaşlar belli Bir yaşa gelmiş ustalardir
Burda kimse kimseyi hizaya getirmez
Burası bir aile ortamı içindedir belli bir yaştan sonra biraz daha olgun olmak gerekir genç arkadaşlara örnek olmak varken cok güzel video cekmissiniz biraz daha şöyle geridende çekseydiniz tadindan yemezdi yinede teşekkür ediyorum

SPARTALI

Kullanıcı
arkadaşım ne diye celalleniyon sana kötü birşey diyen olmamış hakaratte yok kimse kimseyi terbiyede etmeye etmiye çalışmıyor fırat ustamız konun için teşekkür etmiş sadece butür konuların başlığı görsel olursa daha iyi olur demiş bunda kızacak ne var neden kızdığını anlamış deyilim kimsenin kimseyi hizaya çektiği de yok selametle

Selamün aleyküm
Arkadaşım yönetimdeki tüm arkadaşlar belli Bir yaşa gelmiş ustalardir
Burda kimse kimseyi hizaya getirmez
Burası bir aile ortamı içindedir belli bir yaştan sonra biraz daha olgun olmak gerekir genç arkadaşlara örnek olmak varken cok güzel video cekmissiniz biraz daha şöyle geridende çekseydiniz tadindan yemezdi yinede teşekkür ediyorum

ustamız 60 yaşına gelen spartalıların agresifleştiğini bilmiyor kusura bakmayın
Fırat ustanın yaptığı yorumu okuyunca ben mi yanlış anladım. mevzu neydi konu başlığı ( öylesine) bu başlığı bila isteye koydum konuya. çünkü Öylesine açtım konuyu. öylesine = bir siyasi vurgu yok, yıkıcı bölücü birşey yok, genel ahlaka aykırı bır şey yok. öylesine bir başlık işte. konu başlığını amacına uygun yazalım diye tepki gelince acaba dedim bana hizamı verilmek isteniyor,benden emret komutanım moduna girmemmi isteniyor diye bir duyguya kapıldım. ben yanlış anlayıp yorumumu yanlış yaptıysam herkesin huzurunda ustanın şahsından özür diliyorum. özür dilemek insani bir erdemdir bunu yaptığım için de asla gocunmam. çevreye verdiğim rahatsızlıktan dolayı herkesten özür diliyorum... saygılarımla.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin

Forum kurallarının 8. maddesi
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

Fırat ustamız size bunu hatırlatmak istemiş. Özür dilendiği için işlem yapılmadı. Forum kuralları yetkililerde dahil herkesin uyması gereken kurallardır. Bir daha konu açıldığında bunlara özen gösterirsek hem kimsenin üzülmemesi hem de konunun sağlıklı yürümesi mümkün olacaktır. İyi forumlar

SPARTALI

Kullanıcı
Forum kurallarının 8. maddesi
8- Konu Başlıkları Açıklayıcı, Net Olmalı Ve "acil yardım" "yardım" "lütfen" "çok acele" "bakarmısınız" Gibi Kelimelerin Başlıkta Kullanılmaması Gerekmektedir. Tekrarı Ceza Sebebidir.
Siteden süreli uzaklaştırılır.

Fırat ustamız size bunu hatırlatmak istemiş. Özür dilendiği için işlem yapılmadı. Forum kuralları yetkililerde dahil herkesin uyması gereken kurallardır. Bir daha konu açıldığında bunlara özen gösterirsek hem kimsenin üzülmemesi hem de konunun sağlıklı yürümesi mümkün olacaktır. İyi forumlar
Bu konunun başlığı Öylesine dir.bunu değiştirdin, bu yüzden beni kendi isteğimle banlayacaksin. Bunu yap,rica değil bu,üye olarak hakkım. Vesselam ...

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bu konunun başlığı Öylesine dir.bunu değiştirdin, bu yüzden beni kendi isteğimle banlayacaksin. Bunu yap,rica değil bu,üye olarak hakkım. Vesselam ...
Üyenin banlanması için kendi isteği geçerli bir gerekçe değildir. Eğer siteye girmek istemiyorsanız girmezsiniz. Konu başlığınızı içerikle uyumlu olması için değiştirdim. İstediğiniz başka bir başlık varsa onu yapabiliriz.

Kader25

Admin
Ihtiyar agabeylerim.
Ben sizden gencim.
5 yaş kucugunuzum.
Suleyin be kuzum, neden boyle yaparsiniz?
:D
Yazilip soylenenle
Kasedilenlerin anlam farki ortadayken âşiklarin atişmasi gibi şiirleri hemen dösemisiniz.
Hepinize ceza olarak birer yaş pasta ve mesrubat cezasi kestim.
Valla oderseniz çok seviniriz.
🤩🤩🤩
Bu vesile ile Kurban Bayraminizi tebrik eder ellerinizden operim. Harcligimi da isterim. Mumkunse roma sarisi olsun.
☺️☺️☺️

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör

Kimseyi terbiye etmek hatimize değil sen yanlış mı okudun kıymetli abim ben kimselere sataşmak istemiyorum hele yaşça benden büyük ise boynum kıldan incedir hem ben konu ve görseller için teşekkür ile başlamışım yazıma bunda yanlış anlayacak bir durumda yok diye düşünüyorum neyse ustam ben duruldum kimsenin tavuğuna kışss demem gayri aslında sarı renk bana yakışmıyor yönetim beni üye yaparsa daha iyi olur