Öylesine | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Öylesine

SPARTALI

Kullanıcı
Kimseyi terbiye etmek hatimize değil sen yanlış mı okudun kıymetli abim ben kimselere sataşmak istemiyorum hele yaşça benden büyük ise boynum kıldan incedir hem ben konu ve görseller için teşekkür ile başlamışım yazıma bunda yanlış anlayacak bir durumda yok diye düşünüyorum neyse ustam ben duruldum kimsenin tavuğuna kışss demem gayri aslında sarı renk bana yakışmıyor yönetim beni üye yaparsa daha iyi olur
üzgünüm,... bir yanlış anlama iş nerelere vardı. hakkınızı helal edin @Deli Fırat usta @Necat. usta .
ben köşeme çekilip kaçmayayım Fırat usta sende sarı rengi bırakma.
normalde, böyle bir durumda, başımı öne eğer , köşeme çekilir, sessizliğe gömülürdüm ama işaretler konusunda cahilim mecburen soracağım danışacağım konular mutlaka olacak. o yüzden konuda açacam soruda soracam. Herkese söz,... kimseye rahatsızlık vermeden... saygılar.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
üzgünüm,... bir yanlış anlama iş nerelere vardı. hakkınızı helal edin @Deli Fırat usta @Necat. usta .
ben köşeme çekilip kaçmayayım Fırat usta sende sarı rengi bırakma.
normalde, böyle bir durumda, başımı öne eğer , köşeme çekilir, sessizliğe gömülürdüm ama işaretler konusunda cahilim mecburen soracağım danışacağım konular mutlaka olacak. o yüzden konuda açacam soruda soracam. Herkese söz,... kimseye rahatsızlık vermeden... saygılar.
Burada herkes üzüm yeme peşinde, hiç birimiz bağcıyı aramıyoruz dövelim diye. Sorun varsa bile bunu sükunetle konuşarak, istişare ederek çözüme kavuşturmak hepimize düşen bir sorumluluk. Ben de artık olmayacağını umut ediyorum ve diliyorum. Cümleten allaha emanet olun.

Reedmann

Kullanıcı
Geçen gün sırtım kaşındı içimden dedim şer geliyor Ya azar işitecem ya dayak yiyecem yeminlen 😁Neyse ticari bir taksi geldi ailesiyle gelmişler Bağaj kontrolü var Bağajı arızalı kapanmıyor Tak vuruyor geri atıyor En son indi arabadan gavur malımı şöyle böyle Laftanda anlamıyor Biride fakirik diyemi böyle yapıyonuz demişti 😁 duyanda der İşkence yapıyoruz Allah şaşırtmasın İnsanlarla iyi geçinmeye bakalım sağlıcakla kalın.