Özel Mesajlar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Aliveli44 usta yok galiba. Olsa cvpsz bırakmazdi soruyu . Malum sadece diz farklı yerlerde olmuyorsunuz. Ustalarda internetin olmadığı yerlerde olabiliyor ! Vakit buldukça yanitlamaya özen gösteriyorlar .

Eskap

Kullanıcı
saol kardeşim açıklama için ben çevrim içi olan ustalarımızı kasdettim..bunu söylerken kızgınlık yada sitem olarak soylemedım..selam ve dua ile

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
aliveliye dedimki bu ara rahatsızlık ve rahatsızlık sonrası iş yogunlugumdan dolayı forumu takıp edemıyorum,sen sürekli online oluyorsun, sorun yaşayan olursa ilgilen çözemedıgın konuları bana telefonla bildir dedim. sanırım bulundugu yerde internet yok ben şunu bir arayım. :)
hayır kızgın oldugunu dusunmedım, lakin benim gibi düşünmeni istedim.
ben şimdi forumdan cıkcam, ve ben forumdan cıktıktan sonra siz benı 60 dk veya biraz daha az forumda gibi görceksiniz. sonrada forumda ama neden cvp yazmıyor dıyeceksınız :) bu birinci sebebi,neden hemen cvp yazılamamasının.
diğer sebebi ise,
mesela usta konuyu açtı inceliyor, kür müşterisi geldi küt oğlu kızı birşey dedi,küt vs.. dünyalık işi çıktı, konuyu unutup dünyalık veya ahiret işine dönüyor namaz vs.. bu durumdada konuya sonradan dahil olabiliyor.

umarım faydalı olmuşuzdur.
bende hep senın ıstedıgın gıbı olsun ısterdım inan :) bu adamlar burdada neden cvp yazmıyor dıye,çok kızar çok üzülürdüm. şimdi ise böyle düşünüyorum, çünkü hayat sürekli birşeyler sunuyor önüne,vaktini zamanını alıyor.

sevgiler saygılar