Özel Mesajlarda Uygunsuz Içerik

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

değerli definemekanı kullanıcıları, özel mesajlar ile, farklı sitelere davet etmenin yasak olduğu gibi, özel mesajlarda farklı define sitelerinin sorunlarını paylaşmak ve değerlendirme yapmakta yasaktır. bu hem etik değil hemde kişilik eksikliğini ifade eder.(ki rahatsız eden bu siteler ile sürekli olumsuz ilişkiler yaşanıyorken)

bu şuna benzer, a firmasında çalışırken b firmasına hizmet etmek. artık adına ne koyarsanız koyun.

bu konuda gösterecegınız ilgi alaka ve hoş görü için şimdiden tesekkur ederiz.
Not: 13/02/2015 tarihi bu konu için başlangıç taşır, bu günden itibaren benzer davranışta bulunan üyeyi veya her kim olursa forumdan süresiz uzaklaştrıp, durumu hakkında konu açılacaktır.

definemekanı.com Yönetimi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ben sosyal medya ve mekan ile benzer
Forum isimlerini kapatınca direk sana uyarı mesajları düşmeye başladı değil mi :D
Sakın ol dostum
Arada uyarı yaptığımızda bu içerikli mesajlar bildiğin gibi kesiliyor
Sonra herhalde unutuluyor tekrar başlıyorlar
Bu günlerde yeni kurulmuş bir forumun ismi çok düşüyor mesajlara
Seninde dikkatini çekmiştir :D
Arkadaşlar
Hiç bir benzer forum düşmanımız ya da hasmımız değil
Bizim için çıta hatta ölçü değil
Her kesin işi gücü ras gelsin
Hatta inşaallah bizden daha iyi konumlarda olurlar
Ama bizde en iyi olma gayretindeyken
Bizleride anlamanızı isteriz

Warning

Kullanıcı
@BoZKurT paşam Kendi düşüncemi yazayım bana göre arkadaş satmaktır. Arkadaş dost satmak malumunuz yazmak istemiyorum hayatta kaldıramadığım unsurlardan biridir.
Olur nasıl olur örneğin :

+ ustam bana şu lazım nasıl bulabilirim yada nasıl öğrenebilirim yardımcı olurmusunuz
- (kardeşim veya ağabeyim) googleden aratın şöyle bir konulara göz atın yardımı dokunacaktır
+ ustam bildiğiniz bir site adresi alabilirmiyim
- kardeşim v.s. com sitede ben okumuştum faydalı olacağına inanıyorum
yada bu sitede sorduğun sorunun cevabı olur istersen göz at veya şunu alabilirsin yorumlara bakıp

demek ayrı buna yardım denir.

ama tutupta yaw kardeş gel bizim siteye üye ol şöyle böyle falan filan dostlar arkadaşlar ustalar vs. vs. bunada bu sitedeki kardeşleri satmak anlamında demektir. Satıpta ağır ifadelere maruz veyahut dışlanmaya yönelik kalanlara söyleyeceğim bellidir bende ağır ifade ve dışlayanlar tarafında olurum...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
google de ara desin, burada ara desin, bulamazsan falanca siteye bak desin eyw.
ama kritik yapmasın, burayı boşver, öbür tarafta göremıyorum, diğer siteye girmedin, oradan özel mesaj attım görmedin gibi yazılar. Ağır ithamda buluncamda, kendime yakıştıramıyorum.

Warning

Kullanıcı
google de ara desin, burada ara desin, bulamazsan falanca siteye bak desin eyw.
ama kritik yapmasın, burayı boşver, öbür tarafta göremıyorum, diğer siteye girmedin, oradan özel mesaj attım görmedin gibi yazılar. Ağır ithamda buluncamda, kendime yakıştıramıyorum.

Paşam bize efendilik Yakışır arayan mevlayıda bulur belayıda ;) sen yeterki iste mevlam hayırlı dostlar nasip etsin şerlilerden uzak eylesin cümlemizi

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
farklı siteye davet kabul edilemez. görüldüğünde gereken yapılmalı.
başka siteden yardım istendiğinde ,o kişi gelir konusunu bizim sitede paylaşır,aradığı yorumları en güzel şekilde alır. bir diğerini tercih edeni ne kimse kalması için, nede gelmesi için zorluyor. herkes hür iradesi ile dilediği yerde devam ediversin kardeşim.
RÜŞTÜ kardeşim,avatarın altını senmi yoksa BOZKURT ustamızmı düzenler bilmiyorum.
yoksa ben hellalleşmek durumuna geldim bilesin. yönetim bölümüne yazdığımı oku,sonra ,istersen yetkini tekrar geri al. o zaman aldığım karar umarım seni üzmez.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Ben sosyal medya ve mekan ile benzer
Forum isimlerini kapatınca direk sana uyarı mesajları düşmeye başladı değil mi :D
Sakın ol dostum
Arada uyarı yaptığımızda bu içerikli mesajlar bildiğin gibi kesiliyor
Sonra herhalde unutuluyor tekrar başlıyorlar
Bu günlerde yeni kurulmuş bir forumun ismi çok düşüyor mesajlara
Seninde dikkatini çekmiştir :D
Arkadaşlar
Hiç bir benzer forum düşmanımız ya da hasmımız değil
Bizim için çıta hatta ölçü değil
Her kesin işi gücü ras gelsin
Hatta inşaallah bizden daha iyi konumlarda olurlar
Ama bizde en iyi olma gayretindeyken
Bizleride anlamanızı isteriz

evet bu uyarılar sana geliyormuş, bende ne güzel hiç sıkıntı yok diye giriyorum çıkıyorum. kardeşim şu durumu düzelt yoksa ben yamulcam ona göre.

Kervan07

Admin
başka bi forumda çok sevdiğim saydığım,hemşerim olan ağabeyime bile bu forumda olduğumu ona özel mesajla bildirmedimki onun bulunduğu foruma ayıp olmasın diye!
sonra kendisi keşfetti bizim siteyi ve oradan hemen ayrıldı..sonra benim burda olduğumu öğrenince bana sitemde bulundu neden burda olduğunu bana bildirmedin diye:)
ayrıldığı forum,arkadaşıma geri dönsün diye ünvan bile vermiş:)

şunu diycem,ne olursa olsun kimse kimseyi başka bir yere davet etmesi yanlıştır..şiddetle karşıyım!!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
arkadaşlar bırakın özel mesajı, şahsen katılmış oldugum bir istanbul organızasyonunda 10-15 kişilik grubun içinde sabahtan akşama muhabbet edip, benimde bir define sitem var, arkadaşlar buyrun demedim. özel mesaj veya bu şekilde yazıyla insan kendini nekadar ifade edebilir. yüz yüze baktığım yanımda olan insanlar dilesem yolunu yordamını ayarlar dile getirirdim. tek kelime etmedim, dostluklar arkadaşlıklar menfaat içinmi !

aslına bakarsanız davet etmelerine kızmıyorum, davet edilmese bulamıycakmı illaki bulur bir sürü site var. ama ! insan yakıştıramıyor işte.