Özel Mesajlarda Uygunsuz Içerik

wtrk

Kullanıcı
Yasaklı
Öncelikle karar çok doğru. Reklam yapmak isteyen para versin yapsın reklamını.
Yeni kurulan bir platformda bende co-admin oldum ancak bu durum benim buradaki üyeliğimi ve davranış şeklimi değiştirmemeli. Burada normal bakmam gereken yerlere yine bakıyorum, alacağımı alıyorum.
Diğer define sitesinde yönetimde olmama rağmen şunu gönül rahatlığı ve samimiyetimle söylüyorum;
Bu platformlar içinde gördüğüm kullanıcıların birbirine en yüksek saygıyı gösterdiği site kesinlikle burası.
Saygılar.

cantar

Vip Üye
Gelin şu özelden mesajlaşma bölümünü kaldıralım............konulara beğendim beğenmedim butonu koyalım bu sayede konu sahibinin yerinin hakikaten araştırmaya değermi değmezmi hakkında bilgilenmesi sağlanır.....tabii bir teklif ısrar yok....

BAYBURTLU

Kullanıcı
değerli büyüklerim inşallah kusuruma bakmzsınız işinize karışmak gibi olmasın ben fikrimi söyliyeyim değerli abilerim bur siteden önce illa herkes biryerlerde definecilik işlerini yürütüyordu burayı keşfedip gelen bütün arkadaşlar abiler kardeşler burdaki nezih ortamı abi kardeşlik mhabbetini görmüş gerçeklere inanmış ki buğün 6000 üyeyi yakalamış bir site olarak görevini dürüstce layikiyle yerine getiriyo çok değerli büyüklerim hangi arkadaşımız ve abimiz hangi sitede hangi konumda olursa olsun bunu belitmesinin bi manası yok bence burda şunu görüyorum ben definemekanı sitesinde ben üstüm sen üyesin diye bir tabir yok burda abi kardeşlik var bu sitenin en güzel yanı budur değerli büyüklerimiz bizlere burda verdikleri eğitimden dolayıda ayrıca teşekkür ederim ayrıca bu konuda varsa kusurum özürdilerim saygılarımla

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Güncel
Arkadaşlar sevdiğimiz saydığımız eski üyelerimizin ve
Bazı yeni üyelerin
Özel mesajlarda bana uyarı raporu geliyor
Lütfen başka site isimlerini özel mesajlarınızda kullanmayınız
Rica ediyorum