Ok Veya Haç | Define işaretleri ve anlamları

Ok Veya Haç

**seyyah**

Kullanıcı

wolçan30

Kullanıcı
bir türlü okun baktığu tarafı atamadın helal olsun bu da bır başasarı

wolf_52

Kullanıcı
ruhban sınıfına ayit,birine yapılmış bu sıtatülü mezar 2 merdiven basmağı var mahsen tipi mezar, haç sanrım ters yapılmış, buda günahkar olduğnu ifade eder, ustlarda değerlendirsin genede, uzakda oldğunu düşnmüyorum, ve OK işaretini göremedim ben, 2 cisi resimler çok yeteris,tüm cepeden görseydik toprakla kaynın birleşdiği nokdasını, tünel girişli bir yer burası...

Son düzenleme:

blutx

Kullanıcı
Bu haç ve ok yönünü kontrol etmede fayda var hem haç hemde ok işaret kullanmışlar yön belirtmişler, tahminimce mezar ve mezarın sahibide değerli biri olma olasılığı yüksek

Kader25

Admin

Ustam resimleri yüklerken aynı resmi tekrar yüklememek için; resim isimleri verecen veya numaralandırman gerekir. Misal olarak; 1 den 11 e kadar numara ver, sırayla yükle. Sıkıntı olmaz böyle.
Tek resimle çözmek zor. Bazı işaretlemeler yaptım. İşaret güzel, sadece mezar yok, başka şeyler de olmalı. Yandaki taş başta olmak üzere, 4 cepheden resim bekliyoruz.
Derenin olması başka ihtimalleri kuvvetlendiriyor. Ayrıca tümülüs gibi gözüken karşı tepenin arkasından da bu dere veya başka dere geçiyor mu?