Okm Bionic X4 Akıllı Cep Telefonu Ile Alan Tarama | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Okm Bionic X4 Akıllı Cep Telefonu Ile Alan Tarama

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cihaz bana hiç güven vermedi. Yeraltı görüntüleme cihazlarının boyutunu biliyoruz. Bu teknolojiyi onun içine sığdırmaları bence imkansız. Ayrıca profosyonel cihazlar yapan bu kadar firma varken onların yapamadığını yaptık demeleri çok inandırıcı değil benim açımdan.

Barbaros_Şahin

Kullanıcı
okm adını duyunca yıllardır millete atılan kazık seslerini yeniden duyuyorum arkadaşlardan ricam biz bu bölümü millet bilinçlensin diye açmadıkmı yada ben öyle sanıyorum mahkemelik olmayan tek ülke bizi bunların avrupada satışları mahkemelerce ya engellendi yada tüketicilerle uğraşmaktan sa kendileri satıştan vaz geçti
Selamın Aleyküm, Öncelikle sanal alemde duyduğunuzu bildiklerinizi bir kenara koyun, Okm cihazları kıtalar arası uluslar arası satılan cihazlardır. Yok yanıltıyor yok hayali görüntüler üretiyor vs. vs. çok duyduk öyle bilmeyen kullanamayan kişilerden.. Sanal ortamda yerin dibine sokarlar, işte neymiş Almanyada satamıyorlarmış da o yüzden Türkiyeye satıyorlarmış da vs. vs. ... Arkadaşlar Almanya dediğimiz yer menşei ve üretim yeri bakımından Avrupa Avrupanın göbeğidir, yani tüketici hakları orada Türkiyede ki gibi değil.. yani iddia edilen özellikleri cihaz barındırmadığı sürece, öyle bir ağır tazminat davaları açarlar ki bu Okm firmasına 20 yıldan fazladır piyasada mümkün değil duramazlar.... Yanlış kullanım yanlış yorumlama sonucunda ortaya adı kötü çıkmış maalesef, ama bu sadece türkiye içinde geçerli. Yıllırca Almanyada yaşayan biri olarak ve bizzat Okm yi yerinde gören yıllarca cihazlarını kullanan biri olarak söylebilirim ki zannettiğiniz iddialar asılsızdır arkadaşlar Okm dediğin marka üniverstelerde,belgeselllerde,kamu yerlerinde seminerler düzenlemiş bi firmadır.. Her neyse lafı çok uzatmadan diyeceğim şey, aslında doğru bildiğiniz olaylar hiç gerçek olmayacak uzaktır o yüzden güneş balçıkla sıvanmaz elbet.. Hayırlı günler herkeze. Saygılar

Kaleli21

Kullanıcı
Okm nin darbesini geçen yıl bir abim yedi. Şımartmayın bence bu kadar okm si malası ve diğerlerini. 10 TL lik bir çubuk veya play storede bedava indirilen bir sinyal jeneratörü aynı görevi görüyoruz zaten. Scorpıon akrep proğramı astra ımage resim düzenleme proğramı hepsi birbiri ile bağlantılı çalışma sistemi. Yazıktır günahtır bazı forta atma meraklısı kendini öptürmeye endeksli insanımıza. Akıllı insanın işi olmaz zaten.