Olmazsa Olmazlarim Gorsel Minelap Ve Whites | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Olmazsa Olmazlarim Gorsel Minelap Ve Whites

its78

Vip Üye
inşaallah kardeşim. çubuklar konusunda bilgimiz dahilinde emrinizdeyiz inşaallah.
iyi bir kullanıcı maden elemeyi ve maden tespitini başarırsa başka cihaza gerek duymaz . tabii ki azim ve zaman gerekir. insan oğlunun başarmayacağı bir şey yoktur kardeşim.ben zaman zaman kendi evimde misafir edip ,detaylar hakkında tecrübelerimi paylaştığım arkadaşlarım oluyor. istersen zaman uyarsa fındık sezonu misafir edebilirim. saygı ve sevgi bizden...
@ikizceli ustam.
Zaman ve çalışacak mekan sıkıntısından dolayı fazla pratik yapamıyoruz. Biryere geldik tıkandık, toprağın üstündeki metallerin cinsini az çok tesbit ediyoruz. Ama toprak işin içine girince tamamen bir kaos başlıyor, toprağın altındaki elementler mineraller bizi çok yoruyor. Boşluk olarak varsaydığımız yerler farklı toprak katmanları çıkıyor. Buda yılgınlığa sebep oluyor. Baktığımız yerde metalden başka herşeyi eleyebilecek kıvama gelmeliyiz.
Bunuda tek başımıza başaramayacağız galiba.

Derdimi anlatabilmişimdir ustam,
BİİZNİLLAH sizden teşhis ve tedavi yolları tavsiyesi bekliyorum

metin77

Kullanıcı
@ikizceli ustam.
Zaman ve çalışacak mekan sıkıntısından dolayı fazla pratik yapamıyoruz. Biryere geldik tıkandık, toprağın üstündeki metallerin cinsini az çok tesbit ediyoruz. Ama toprak işin içine girince tamamen bir kaos başlıyor, toprağın altındaki elementler mineraller bizi çok yoruyor. Boşluk olarak varsaydığımız yerler farklı toprak katmanları çıkıyor. Buda yılgınlığa sebep oluyor. Baktığımız yerde metalden başka herşeyi eleyebilecek kıvama gelmeliyiz.
Bunuda tek başımıza başaramayacağız galiba.

Derdimi anlatabilmişimdir ustam,
BİİZNİLLAH sizden teşhis ve tedavi yolları tavsiyesi bekliyorum
Usta bu findik zamani ne zamansa o zamana kendimi hazirliyom :) findik toplamak icin tabikiiii :) ikizceli ustama yevmiyeci de lazim olur o zaman. Bu iyiligin altinda kalmamis oluruz.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi