orjinal bir kaya haritalari. | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

orjinal bir kaya haritalari.

ersan

Vip Üye
usta benim anlamadığım bunların hepsi aynı alanda mı yoksa, farklı bölgelerde mi???
fakli bulgelerde ustam hepsi bir yerde olur mu ta coku kaya mezarlik alanlarinda bulunuyorlar buytle ta cok haritalar var buldumdeyerli mezarlari tamsil ediyorlar ama bana lazim deyil o cizimler saten bana cubuk suyluoyor
nerde ne vardini.

karanar

Kullanıcı
Maaşallah ustam eline emeğine sağlık, ben bir çatlağa kırk resim çekiyom valla. sen ne güzel buluyon maaşallah buyle güzel yerler. süpersin ustam. (ortak Lazım mı, pasaportumun süresi hala var :) )

Son düzenleme:

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Ustam mesela son resimdeki taşın olduğu bölgenin google earth dan biresmini çekip bu konu içerisinde yayınlarsan öğretici bilgiler verebileceğine inanıyorum.

cantar

Kullanıcı
imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
kopyala yapıştır yapamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......................
aynı konudakiiiiiiii bir fotoğrafı alıp burada paylaşamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......
dolayısı ile yorum da yapamıyorum fikrimi söyliyemiyorum.........................
yardımmmmmmmmmmmmmmmm .....
lütfen.............
60 yaşındaki amcanızı üzmeyin zaten kalbi tekleyip duruyor........................
6 tane boru (stent)çaktılar kalbimin damarlarına....................
hala iyileşmedim sıkıntılarım aynı.......................
metin bu işe sevinecek ama altın dişlerimi söktürdüm ona nasip etmiyeceğim altın dişlerimi.............

derken

fotografı üzerinde karartarak ctrl C yapıp konuya ekleme yapmak istediğim yere ctrl V ile yapıştırdım......

en alttaki taş üzerindeki çizim bilmiyorum bir akarsuyu ırmağı nehri nehirin ırmağın su toplanan yerlerini gölet yaptığı yerleri üzerindeki değirmenleri konak yapılan yerleri yada bir yol güzergahı üzerindeki konaklama emanet yerlerinin noktalarını anlatıyor sanırım ....
ama harita olduğu kesin .............
Bu arada Ersan kardeşimizin dostumuzun paylaştığı birbirinden güzel ufkumuzu açan ve bilgi dağarcımızı geliştiren paylaşımları için kendisine sonsuz teşekkürler.....

ersan

Vip Üye
imdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat
kopyala yapıştır yapamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......................
aynı konudakiiiiiiii bir fotoğrafı alıp burada paylaşamıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm......
dolayısı ile yorum da yapamıyorum fikrimi söyliyemiyorum.........................
yardımmmmmmmmmmmmmmmm .....
lütfen.............
60 yaşındaki amcanızı üzmeyin zaten kalbi tekleyip duruyor........................
6 tane boru (stent)çaktılar kalbimin damarlarına....................
hala iyileşmedim sıkıntılarım aynı.......................
metin bu işe sevinecek ama altın dişlerimi söktürdüm ona nasip etmiyeceğim altın dişlerimi.............

derken

fotografı üzerinde karartarak ctrl C yapıp konuya ekleme yapmak istediğim yere ctrl V ile yapıştırdım......

en alttaki taş üzerindeki çizim bilmiyorum bir akarsuyu ırmağı nehri nehirin ırmağın su toplanan yerlerini gölet yaptığı yerleri üzerindeki değirmenleri konak yapılan yerleri yada bir yol güzergahı üzerindeki konaklama emanet yerlerinin noktalarını anlatıyor sanırım ....
ama harita olduğu kesin .............
Bu arada Ersan kardeşimizin dostumuzun paylaştığı birbirinden güzel ufkumuzu açan ve bilgi dağarcımızı geliştiren paylaşımları için kendisine sonsuz teşekkürler.....
cook tesekur ederim cantar abim sen saten bizim para bicilemeyen ustalardan birisin .

ersan

Vip Üye
ustalar bulgaristanda tarih kayniaior kimse farknda deil ersan ustanin koidu resimler hersei gercek fotosop falan deil

hic fotosop olurmi ta buyle nekadar cok haritalar vardi elerimde resme cekik ta cokunu silmisim
elimde bir harita vardi aynennbuyle kasai bilem vardi haritada ustalarim tamharitayi mezar odasinin ustune yapmislardi

A21MEDLi

Vip Üye
ersan ustanın yolladığı resimlerdeki kanallar,bize şunu göstermiştir,kaya üzerine yapılmış,doğal görünümlü çatlaklara yazdığımız DERE yorumunun ne kadar haklı bir tez olduğunu ispatlıyor,bu tezi Türkiye sınırlarının dışındada kullanıldığını gördük..
komana ustanında yazdığı gibi,ersan ustadan,yerlerini biliyorsa? bu yerlerin google earth resimlerini bekliyoruz.

Kervan07

Vip Üye
ustam bunlar doğal! ben hiç murctan çıkmış işcilik göremiyorum:) hem orda yazmıyorki bu bir haritadır diye:)

şaka şaka be ustam:) mükemmel bir harita! bende kantar ustamın yazdıklarını yazacaktım ama gerek kalmamış,kantar ustam gerekeni söylemiş..

ersan ustam senin haritalara ihtiyacın yok biliyorum fakat biz senin kadar usta cubukcu değiliz ve bu yüzden bu haritalar bizim için çok değerli..bir daha rast gelirsen bu tarz haritalara,lütfen ustam yüksek kaliteli resimler çekki detayları görebilelim..senin resimlerin hepsi çok düşük kalite oluyor..bence sen bu resimleri çok önceden çektin..şimdi teknoloji çok ilerledi ve çok iyi telefonlar bilem var iyi fotoğraf çeken..benim konularımdaki resimleri ben hep telefonla çekmişim,hatta boyutlarınıda düşürdüğüm halde çok iyi kalitede resimler..
bunları neden yazıyorum,çünkü sen bizim hocamızsın ve çoğumuz seni örnek alıyoruz ve senden çok şeyler öğrenmek istiyoruz ustam..

ersan

Vip Üye
ustam bunlar doğal! ben hiç murctan çıkmış işcilik göremiyorum:) hem orda yazmıyorki bu bir haritadır diye:)

şaka şaka be ustam:) mükemmel bir harita! bende kantar ustamın yazdıklarını yazacaktım ama gerek kalmamış,kantar ustam gerekeni söylemiş..

ersan ustam senin haritalara ihtiyacın yok biliyorum fakat biz senin kadar usta cubukcu değiliz ve bu yüzden bu haritalar bizim için çok değerli..bir daha rast gelirsen bu tarz haritalara,lütfen ustam yüksek kaliteli resimler çekki detayları görebilelim..senin resimlerin hepsi çok düşük kalite oluyor..bence sen bu resimleri çok önceden çektin..şimdi teknoloji çok ilerledi ve çok iyi telefonlar bilem var iyi fotoğraf çeken..benim konularımdaki resimleri ben hep telefonla çekmişim,hatta boyutlarınıda düşürdüğüm halde çok iyi kalitede resimler..
bunları neden yazıyorum,çünkü sen bizim hocamızsın ve çoğumuz seni örnek alıyoruz ve senden çok şeyler öğrenmek istiyoruz ustam..
ustam saten de cok sirekte al;iyorum ormana giderken telefon yanima hem senin basetin gibi tefelon dusuk kalite bir kalite telefon

Üst Alt