Ormanda Bir Kayada Bu Isaret Ne Anlama Geliyor

Meraklı001

Kullanıcı
senin bizzat gördüğün ile bizim resimde gördüğümüzün arasında farklılıklar vardır. hangi işaretin işcilikli hangisi doğal sen bize işaretlersen işimiz kolay olur.
bu kaya boş değil.sağlam yer
Ücüncu resim sag taraf 5 resim sol tarftan bir resim

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
jXjj4J.jpg

Baktığı yerde mezarının girişi olmalı diğer ustalarımızı teyit ediyor,Keşke görebilseydik giriş noktasını.

İRON

Kullanıcı
suyun yönünü değiştirip kurumasını beklein bi kaç gün sonra orayı iyice temizleyin bir çok gizli figürler meydana çıkar.
güzel bi yer lakin tılsımlıdır diye tahmin ediyorum.
muvaffak olmanız dileği ile.
gggg.jpg

Meraklı001

Kullanıcı
Ustam suanda su yönünü degistirme sansim yok ama merak ettigim sey tılsım lı oldugunun isareti hangisidir ustam isin gercegi biraz tılsim deyince cekiniyor insan

UMUT000626

Kullanıcı
MERHABA ARK MIHRAP KONSUNDA BENIMDE BI YERDE GEZDIGIM YERDE SANS ESERI BULDUM MIHRAP VAR MIHRAB BIRTANESI ORTADA BUYUK YAKLASIK 2.5 METRE DIGERLERI ISE PENCERE GIBI KUCUK KUCUK AACABA NE ANLAMA GELIYO BILEN ARK VARSA LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM IYI GUNLER DILIYORUM

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
MERHABA ARK MIHRAP KONSUNDA BENIMDE BI YERDE GEZDIGIM YERDE SANS ESERI BULDUM MIHRAP VAR MIHRAB BIRTANESI ORTADA BUYUK YAKLASIK 2.5 METRE DIGERLERI ISE PENCERE GIBI KUCUK KUCUK AACABA NE ANLAMA GELIYO BILEN ARK VARSA LUTFEN YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM IYI GUNLER DILIYORUM
umut kardeşim öncelikle aramıza hoş geldin.
göz rahatsızlığı olmayanlar biz yöneticiler dahil ,küçük yazı tipi kullanmamız kurallarımız gereğidir. bilmeni isterim.
sorunuza gelirsek ,2,5 m. boyunda mihrap pek hayra alamet değil. pencere dediklerinde sanırım yan kısımlarındadır. burasının geniş açılı ve bir kaç yönden görünebilecek resimlerini çekerek ayrı konu halinde paylaşırsan seni aydınlatabilecek tarz da net yorumlar alırsın inşaallah.
burada ustalarımız görmeyebilir,görenlerde tahmini yorum yazmaz.yazılsada sana yetmez. ne denebilir kaya mezarı veya dini bir yer denebilir o kadar. buradaki yapıt nerededir ,kayadamı başka bir bnoktadamı zeminden girişli bir yermidir,o detayları bulguların görüntüsündeki detaylar verecektir.
umut kardeşim anladığını tahmin ediyorum. sana da hayırlı akşamlar.

Meraklı001

Kullanıcı
suyun yönünü değiştirip kurumasını beklein bi kaç gün sonra orayı iyice temizleyin bir çok gizli figürler meydana çıkar.
güzel bi yer lakin tılsımlıdır diye tahmin ediyorum.
muvaffak olmanız dileği ile.
gggg.jpg
Ustam hala muafak olamadım buraya su cok ama tılsım dediginiz isaret sag ustu te cizdiginiz goz gibi olmasimi

DeLiCebey

Vip Üye
Doğal olabileceğini düşünüyorum

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Haçlı olan şelalede para var