oturak taşımıdır | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

oturak taşımıdır

HASMİR

Kullanıcı
Daha önce Roni ustamızın oturak taşıyla ilgili açıklamasının linkini atmıştım , onu okuyabildinizmi
Okudum ustam.roni ustanın dediği gibi sağ tarafı sol tatafina göre biraz yüksekte.on tarafta 135 metrelik alanda araştırma yap yazmış arkadaşa.koltugun ölçülerini vermiş ama hiç aklıma gelmemişti metre alipta ölçmek.tabi acemiligimizden.siz değerli ustaların yorumlarını okudukça tecrübe kazanıp ekipmanların içine ekliyoruz ve araştırmanızı daha detaylı yapıyoruz.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam makine ile baktım hiç birşey ötmedi.dikkatimi çeken bir arka tarafta bir kayanın üstündeki düzlük alan ve vadiye bakan ayı yada insan gibi duran kaya. Birde sağ ön tarafında büyük kayaları toplamışlar ve ağırlıktan çöktüğü yer.yani anladığım çubukla araştırma yapılması gerekiyor daha sağlıklı çözümü.yanlismiyim?
Çubuk kullanan kişi tecrübeli değilse size zaman kaybettirir, yorar. Yapmanız gereken öncelikle bir kroki ya da geniş açılı fotoğraf üzerinde neyin nerede olduğuna dair bir plan oluşturun. Çevreyi iyice inceleyerek araziye uymayan yapıları inceleyin. şüphe duyduğunuz yerlerin fotoğraflarını 4 yandan yönleri belirterek yükleyin. Böyle parça parça siz anlatıyorsunuz ama yeri görmeyenin zihninde canlandırıp yardımcı olması zor olur. Şüpheli yerler teyit edildikten sonra çubukla tespit yapın. Yoksa çok emek harcarsınız

HASMİR

Kullanıcı
Çubuk kullanan kişi tecrübeli değilse size zaman kaybettirir, yorar. Yapmanız gereken öncelikle bir kroki ya da geniş açılı fotoğraf üzerinde neyin nerede olduğuna dair bir plan oluşturun. Çevreyi iyice inceleyerek araziye uymayan yapıları inceleyin. şüphe duyduğunuz yerlerin fotoğraflarını 4 yandan yönleri belirterek yükleyin. Böyle parça parça siz anlatıyorsunuz ama yeri görmeyenin zihninde canlandırıp yardımcı olması zor olur. Şüpheli yerler teyit edildikten sonra çubukla tespit yapın. Yoksa çok emek harcarsınız
Çok haklısınız ustam.simdi attığım resimlerden ciizm yapıp tekrardan atabilirim.ustalarima yardımı olacaksa.

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Aynen cok doğru diyorsunuz ustam cok değerli ustalarim o kadar çok konuya bakiyorsunuzki ne nerde nasil hangi yönde doktorlarin işi bizimkinden kolay giriyor tc nosunu hastalago ne hangi ilac kullanilmis ne aşamada hepsi yazili pc de ama burda soru soruyoruz cogunlukla cevap gelmiyor veya gec geliyor konu kopuyor
Teşekkür ediyorum

HASMİR

Kullanıcı
Aynen cok doğru diyorsunuz ustam cok değerli ustalarim o kadar çok konuya bakiyorsunuzki ne nerde nasil hangi yönde doktorlarin işi bizimkinden kolay giriyor tc nosunu hastalago ne hangi ilac kullanilmis ne aşamada hepsi yazili pc de ama burda soru soruyoruz cogunlukla cevap gelmiyor veya gec geliyor konu kopuyor
Teşekkür ediyorum

Ekli dosyalar

• 1692996644100.jpg
    1692996644100.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 8
  • 1692996865201.jpg
    1692996865201.jpg
    2.1 MB · Görüntüleme: 8

HASMİR

Kullanıcı
Umarım resimlerde çizerek anlayabilmişimdir.isiniz dediğiniz gibi çok zor ustam.

TRUVA

Admin
Çok haklısınız ustam.simdi attığım resimlerden ciizm yapıp tekrardan atabilirim.ustalarima yardımı olacaksa.

Umarım resimlerde çizerek anlayabilmişimdir.isiniz dediğiniz gibi çok zor ustam.
Biz yardımcı olmak icin buradayız ne kadar cok resim o kadar isabetli noktadır. Alanı yeterince görürsek işiniz kolaylaşır. Şimdi inceliyorum. Işinizi biraz kolaylaştıralim nasipse

HASMİR

Kullanıcı
Biz yardımcı olmak icin buradayız ne kadar cok resim o kadar isabetli noktadır. Alanı yeterince görürsek işiniz kolaylaşır. Şimdi inceliyorum. Işinizi biraz kolaylaştıralim nasipse
Değerli yorumunuzu bekliyorum ustam.cok teşekkür ediyorum.