Oturak | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Oturak

Tork

Kullanıcı
kardeşim konunu emin ol yeni gördüm.ALLAH ım sizlere de sağlıklı ömürler versin.
karanar ustamızın cizdiği şekilde sağ köşenin ön istikameti.

her iki bulgundan doğru . yalnız giriş zeminden . ve ağır işçiliği olan bir tarzda.
boşluk tespiti yapmadan anlayacağını sanmıyorum. daha ne söyleyebilirim. sağlıcakla.
ikizceli üstat alanı temizledik.tekrar yorumlarınızı alabilirmiyim.3. sayfada.teşekkürler

Tork

Kullanıcı
usta bu işaretlediginiz kayada 5 adet aynı şekilde oyma var.sizin işaretlediginiz 3.oyma(oturak)

gurbetci

Kullanıcı
sanki büyük millet meclisi bu kadar koltugun olmasi hayret bir $ey

karanar

Kullanıcı

bu resmin ağızı tarafında bir mağarayı işaret ediyor. uzak değil, o tarafı fotolamalısınız.

bu oturak taşlarına insan ya da bebek otursun diye yapılmamış,nöbetçiler oturup oraları kollasın diye yapılmış.
bölgende mağara ve mahsenler var garip olan mezar işaretinin olmaması...

Tork

Kullanıcı

bu resmin ağızı tarafında bir mağarayı işaret ediyor. uzak değil, o tarafı fotolamalısınız.

bu oturak taşlarına insan ya da bebek otursun diye yapılmamış,nöbetçiler oturup oraları kollasın diye yapılmış.
bölgende mağara ve mahsenler var garip olan mezar işaretinin olmaması...
üstat o oymanın karşısında sıralı oturaklar var.büyüklükleri aynı degil,sadece 5 nolu oturak biraz büyük

Tork

Kullanıcı
üstat bu oyma ile oturakların arası 3m

karanar

Kullanıcı
ben de onu diyorum birbirine çarpraz dönmüş olan koltuklardan bahsediyorum. iyi çalışmak lazım orada

Üst Alt