Ovaya hakim bir nokta | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Ovaya hakim bir nokta

A21MEDLi

Admin
Teşekkür ederim ustam...
Bu işaretlediğim alanda çubuğa dokuz sayısını verdim sola kapandı dozuz sayısını salınıp yaptıktan sonra acılıp tekrar kapanıp yine dokuz salınım yaptı derinlik ölçüsü almayıda unuttuk 🤣
ustam Rabbim izin veririse,Tıkın geleceği senin ve Gralın elinde, 🤣

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sari taşın 4 m civari çevresinde oda olmalı abi. Yine yuzey taşlardan birinde emanet olmalı. Oda içinde çıkacak mezarda harita ihtimali yüksek. Asagi dere catinda da çeşitli isler var abi
Teşekkür ederim kanas ustam...
Heyecan bastı beni...
En kısa zamanda mıntıkayı yeniden tetkik etmem lazım...
Eyvallah...

Heda

Kullanıcı
Ekleyebilirsiniz alanın uydu görüntüsü eklermisiniz ustam , sadece yüksek gerilim olan bölgeyi. Bakalım yaşanmışlık varmı

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Güzel bi gün oldu ustam teşekkürler
Yav he biye nispet yapıyonuz 🤣 Gıralım demligin başındaki bizim ekipte Mardinli ye benziyor SüphanAllah bu kadar benzerlik olmaz 🤔 konuya gelir isek dikkat çeken bir yer yok gibim yüksek gerilim olan yerde sinyal almanız normal

Kader25

Admin
Emareleri mevcut abi.
Artık gözüm telefon ekranında zayıf kalıyor.
En kısa zamanda PC de bakarım insallah.

Birde gidince oraya,
Boşluk cubugun ile bildiğin klasik yöntemle boşluk bak abi.
Alana 10 metre geriden çubuk tutarak yürü.
Yürüyüşün kuzeyden güneye, güneyden kuzeye olsun evvela. Boşluğu yakalarsan başlangıç ve bitimine taş köydür. 10 dakika istirahat et. Sonra batıdan doğuya doğudan batıya bak insallah.
Sonra bu alanın içine gir çubukları kur dışına doğru yürü. Sırtın odaya dönük vaziyette 4 kez çubuk boşluk işareti yapana kadar yürü.
2 adım arkandan gelen her isaretaldigin yere bir taş ve. koysun. Bu işi 4 ana cepheden yap.
Her işaret arasını ölçüp a4 kağıda yazıp krokisini çıkar.
Bu krokiye göre oda varsa ben size söylerim insallah. Oda mıdır nedir anlaşılır insallah.
Bu yürüyüşleri,biliyorsan kullandiysan kablo cekerekyaparsan daha sağlam olur. Aliskinsan kablosuz da olur.

Önemli husus;
Tüm bunları yaparken düşünceniz şu olsun:
Burada oda yok.
Bakalım senin çubukla imtihanın nasıl:)

Son düzenleme:

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Emareleri mevcut abi.
Artık gözüm telefon ekranında zayıf kalıyor.
En kısa zamanda PC de bakarım insallah.

Birde gidince oraya,
Boşluk cubugun ile bildiğin klasik yöntemle boşluk bak abi.
Alana 10 metre geriden çubuk tutarak yürü.
Yürüyüşün kuzeyden güneye, güneyden kuzeye olsun evvela. Boşluğu yakalarsan başlangıç ve bitimine taş köydür. 10 dakika istirahat et. Sonra batıdan doğuya doğudan batıya bak insallah.
Sonra bu alanın içine gir çubukları kur dışına doğru yürü. Sırtın odaya dönük vaziyette 4 kez çubuk boşluk işareti yapana kadar yürü.
2 adım arkandan gelen her isaretaldigin yere bir taş ve. koysun. Bu işi 4 ana cepheden yap.
Her işaret arasını ölçüp a4 kağıda yazıp krokisini çıkar.
Bu krokiye göre oda varsa ben size söylerim insallah. Oda mıdır nedir anlaşılır insallah.
Bu yürüyüşleri,biliyorsan kullandiysan kablo cekerekyaparsan daha sağlam olur. Aliskinsan kablosuz da olur.

Önemli husus;
Tüm bunları yaparken düşünceniz şu olsun:
Burada oda yok.
Bakalım senin çubukla imtihanın nasıl:)
Teşekkür ederim ustam...
Bu sistemden ve noktanın sağına geçip etrafında tur yapıp ikinci bir çekim takibinide biliyorum yalnız burada uygulamadım gittiğimde uygulama yapacam inşallah...
Tekrar teşekkür ederim...

gıral

Vip Üye
Yav he biye nispet yapıyonuz 🤣 Gıralım demligin başındaki bizim ekipte Mardinli ye benziyor SüphanAllah bu kadar benzerlik olmaz 🤔 konuya gelir isek dikkat çeken bir yer yok gibim yüksek gerilim olan yerde sinyal almanız normal
lacivert ustam heryerden sinyal buluyor☺️
sen bişe göremiyon usta🤣

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Abi mezarlar bu taşa çok uzak olmasa gerek.
Kolay gelsin.
Allah razı olsun ustam teşekkür ederim...
Benim boşluk aldığım yer senin istikamet verdiğin taştan altı yedi adım ileride zaten dikdörtgen bir boşluk sıkı bir tetkik yapmamız gerekiyor tekrar teşekkür ederim...