Oyma Daire Içinde Murc Izi Ve Anlam Veremediğim Sembol | Define işaretleri ve anlamları

Oyma Daire Içinde Murc Izi Ve Anlam Veremediğim Sembol

Excellent

Kullanıcı
merhaba arkadaşlar şans eseri akarsuda karşılaştığım bi Kaya'yı sizlerle paylaşmak istedim yorum bekliyorum.!!!

bebe555

Kullanıcı

Gözleride var demekki yakıniındada birseyler var

Excellent

Kullanıcı
Eyv saolasın fotolari aticam gidip tekrardan çekmem Lazım yer çok Şahane

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kardeşim sitemize hoş geldiniz ve boşta gelmemişsiniz hani çevre resimlerinizi bekliyoruz fotoya bakıyorum bana kapatılmış horasanla kaynatılmış gibi göründü mevlam hayırlara vesile kılsın...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
f10284e63c598503c4ed66ecd55cbccf.jpg

Sarı ok yönünde derenin karşısında setli bir yer veya mağara olması lazım, tıpkı sarı ile yuvarlak içine aldığım kesme şekle benzer.
Üç mezarın var biri muhtemelen dolu.
Üç tumsek veya çakıl yigma yı arayacaksın.
İkinci bir ihtimalde yine tam karşısında ters dönmüş tava gibi belirgin tek bir tumsek olabilir.
Gittiğinde üç deligide parmağınla bi yokla, içlerinde farklı bir cikintı bombe yapan yer varsa onuda yönüyle beraber yazarsın.
Öndeki mavili yer için emin değilim doğal olabilir. Bakalim onun içinde ustalar ne der.
Selametle

Excellent

Kullanıcı
Hocam yorumların için Sağol çok mantıklı az yukarısında dönemeçte Horasan'a uygun büyük bi Kaya var işarete Sırtını verdiğinde akarsu devam ediyor yine Sırtını Döndüğünde Çapraz sağ tarafta bi düzlük var yarın inşallah fotoları atarım daha net olur

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
o dere neisimle anılır acaba deredeki kazan gölü ne durumda tabiki şelalede oralarda ayı resmi değirmeni arayan varmı o yuvarlak oymaya ayna koysan güneş ışığı nereye vurur kaynak suyu nerede buraya yakın büyük yığma var 300 adımkadar su dere içinde bir yerde toplanıp akıyor olmalı balık vede hilali bul duvargibi kayadaki haçıda

Üst Alt