Oyma ve haç işareti | Sayfa 4 | Define işaretleri ve anlamları

Oyma ve haç işareti

walkman

Kullanıcı
Cevap: Oyma ve haç işareti

:p

217906205082012227.jpg

MAMİ

Kullanıcı

S.A..."""TÜM BU FOTOLAR AYNI MEKANA AİT İSE""""
Milleti sınava tabi tutar gibi tek bir foto ile işe başlamak pek hoş olmamış bence...
Bu kadar zengin bir alandan tek bir foto çekip yorum istenmesi bence abes olmuş...
(("Yeni konu açma" konusunda acemi isen yada define konusunda yeni isen lafım yok...Lakin yine de bu konu çok daha zengin içerikle açılabilirdi,yardım alınabilirdi...BENCE...))

tunahan

Yasaklı
Yasaklı

yanlış anlama kardeş tek foto atıyorum bune diyo tek fotoğrafla yeremi bakılır.zaten buradaki resimlerin hepsi 2 farklı yer istavroz işareti olan kayanın 40 metre altında senin yorum attığın resim

MAMİ

Kullanıcı

S.A...Eksik olduğunu düşündüğüm bir bilgi ilave etmekte fayda var:"Birden fazla farklı tarzda işaret olan bölgelerde ortalama 100--150 metre civardaki tüm işaretler tek parça düşünülür,daha doğrusu birbiriyle alakalı olarak değerlendirilir...Böyle düşünürsen işaret çözümü SUDOKU ya dönmeden tıkır tıkır işler ve nasip de varsa sonuç alınabilir...Yani 40 metre çok yakın bir mesafe... aksi halde işareti bulursun,dilekçeni verirsin,arazinin yapısına uygun bir kepçe,kato,yada amele ayarlayıp bir kaç gün içinde alır paranı MALDİW lere tatile gidersin,yada LAS VEGAS a kumar oynamaya gidersin...Tercih senin...:D:D:D
Kısacası;Bulunan ilk işaretin yaklaşık 100--150 metre yarı çaplı dairesel alanını hallaç pamuğu gibi atmak didik didik etmek lazım...Çünkü ,bizim MUHTEMEL GÖMÜ ALANI olarak nitelendirdiğimiz alan gömüyü yapan şahsın tüm geçmişi,tüm maneviyatı herşeyi...İnsanın herşeyini bir kayayı biraz oyup hemen dibine bırakıp gitmesi hiçte akıl karı değil...(Şu sıralar benim PC de sorun var,fotolar geç açılıyor,şahsen fotoları çok sağlıklı inceleyemiyorum...İNŞAALLAH yakın zamanda PC düzene girecek bende elden geldiğince yardımcı olmaya çalışacağım...)