Oyma Yuvarlak | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Oyma Yuvarlak

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim,senin yerine yorum yapmak istemiyorum,çünkü işi zor ve tehlikeli,sen nasibini başka yerde ara.Saygılarımla.

firat

Kullanıcı
Değerli kardeşim,senin yerine yorum yapmak istemiyorum,çünkü işi zor ve tehlikeli,sen nasibini başka yerde ara.Saygılarımla.
Saygilar ustam yorumunuzdan dolayi cok tesekkurler lakin bilgi paylastikca cogalir rica ediyorum lutfen yorumunuzu yaparmisiniz

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firat

Kullanıcı
Selamunaleykum hayirli geceler oymanin bulundugu kayada bosluk testi yapildi kayanin kendisinde horosan yada bosluk yok

ihtiyar45

Vip Üye
Değerli kardeşim yorum yapmamı istemişsin,kayanın kendisinde bir şey arama,olay mihrabın önünde 5m ile 10m önünde,ön tarafın resmi olsaydı yeri görürdük,sen mihrabın önünde 1.5m ile 2m uzunluğu olan tek parça taş varmı.Saygılarımla.

firat

Kullanıcı
Değerli kardeşim yorum yapmamı istemişsin,kayanın kendisinde bir şey arama,olay mihrabın önünde 5m ile 10m önünde,ön tarafın resmi olsaydı yeri görürdük,sen mihrabın önünde 1.5m ile 2m uzunluğu olan tek parça taş varmı.Saygılarımla.
Degerli ustam tesekkurler ilgin icin isaretli kayanin onunde 2mtrelik kaya yok suan resim yok elimde yanliz citlik denilen agac var on tarafinda ve sag caprazinda sag caprazindaki agaclar 3 tane 3gen seklinde ve 20 mt kadar ilerinde bir kuyu var saygilar

firat

Kullanıcı
Hepsi citlik agaci bu sekilde
ecd33c110a89654f201f4dc105514e25.jpg

Kader25

Admin
En güzel şey : "Tecrübelilerin ve bilgililerin, tecrübesinden ve bilgisinden istifade etmektir."
Bu konu bana ait olsaydı; @BABACONDA hocam ve @ihtiyar45 ustam uğraşma deselerdi, inan ben o yerin gölgesine basmazdım.
Bence tavsiyelerine riayet edin. Hiçbirşey canımızdan ve sağlığımızdan kıymetli olamaz.

Elbette son karar size aittir. Ben sadece kardaşlık görevimi ifa edeyim istedim.

Herşeyin hayırlısı. Kolay Gelsin.

KOMAGENE

Vip Üye
bu bir kaya mezarı tek tek açıklamasını yapacam diğer açıklamaları okumadım eğer açıklayıcı bilgiler veren ustalar varsa tekrar bilgilendirdiğim için kusura bakmasınlar
burası bir kaya mezarı dolayısı ile kırılmış üst tarafındaki yer ufak mezar gibi olan yerde mezarın koruyucusu heykel yanı put un bulunduğu yer kırılıp alınmış mezarın sağ tarafındakı kayadaki kare çizginin malı alınmış yanı aslında kasa olarak gösterilen bir işaret kasa patlatılmış son olarak orada mağara var yanı mağaranın içinde kaya mezarlarının olduğunu gösteren işaretler var