oyma

mekansız

Kullanıcı

;);););););)silah?silah?silah?silah?silah?:)

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Cevap: oyma

mekansız kardeşim benim şu ana kadarki gözlemlerim ve incelemelerimden edindiğim fikire göre bu tür geniş ve derin oymalar mezarın hemen yanında oluyor yani son nokta çıkıyor bence son noktadasın zaten kayada başka işarettlerde var sanırım

cantar

Vip Üye

şu kayaya kaynak yapılmış alanı bir yoklasan diye düşünüyorum

TRUVA

Admin

son resmin resme göre sağ alta bak

mekansız

Kullanıcı

Tesekkür ederim yorumlar iiçin cantar usta inceledim sadece işlem yapılmış

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı

bana kalırsa giriş toprağın üstünde değil altında sanırım ilk resimde durduğun pozisyonda soluna düşüyor galiba giriş , kaya çok kaliteli bi kaya mezar için 1. sınıf yerinde çok iyi boşluk testi yap oralarda giriş bulamassan en fazla 10 mt kadar dere tarafına doğru giderek giriş ve mezar aramalısın seni mutlu sona boşluk tesbitin götürür kanımca yerin iyi inş eli boş dönmezsin

ersan

Admin

merhaba mekansız usta cok guzel bir bataklik kaplumba isareti bulmusun ta hic el deyinmermis mujdesi ve mezari da yanda sana aramaya balim urastirmayacak .
ustam anlamisindir bu yeri horasan oldunu bak nasil kuk boyasinlan boyamislar bu sirtinda mujdesi olabilir bir yokla cubuklarlan sen de ne olsa cubuk kulaniyorsun .

bu yeri de bos gecme ,,cantar ,,ustamin noktaladi yeri birde bu yer yukarki horasani istikamet verilmis bu yer aldatmaca kasa cikabilir cok net beli oluyor basima cok geldi var ama yine bir yokla .

ustalarimin dedi gibi buradan girisin var ama o ukarda cizdim tasin resmi varmi bir gurelim ustalar nasil bir isaret var .

adi ustam hayirlisi .

Son düzenleme: