Oyma | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Oyma

star50

Kullanıcı
4 tane kare oymayı diyorsan orasının tadını kacırdılar köye cok yakındı dikdörtken oymayı diyorsan tam yer tespiti olmadı orası da duruyor kolay gelsin kardes

star50

Kullanıcı
duruyor kardes bisey yapılmadı burasına kolay gelsin

star50

Kullanıcı
bu linkteki yere ne diyorsun orasına hiç yorum yapmamışın saygılar

star50

Kullanıcı
slm güncel gözden kaçıran sayın ustalarım cantar ve ikizceli ustam danda bir yorum alsak saygılar

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
sevgili kardeşim olmadığım zamana rast gelmiş yeni gördüm.

doğallığını biraz bozmuşlar gibi. ama ön istkameti. üstte çizdiğime iyi bakarsan ayni yönü işaret ettiğini görürsün.zayıfta olsa kanallarda destekliyor.. solunu kapatmışlar sağdaki göz ikinci bir noktayı vermeli. ayrıca solundakinide yapmaya çok benzetiyorum . kısaca sağ kısımda iki yer bulma gayretin olsun.doğal gibi görünüm verildiğini düşünüyorum.
resme göre sol kısmının düz traşlanmışlığı ve sağdaki gözün konumuna dikkat etmek gerekir. yapma olmamasını düşünemiyorum. bunları ana olayın dışında değerlendirilmeli.
oymanın içinde sol bitimde görünen oymalarda sanki yapılışından geliyor görünümünde. eğer sonradan insanlar tarafından değilse iç bitimde daha derinde ama değerli bir kapalının olması gerekir. yerinde görende sensin.değerlendirecekte.
sağlıcakla...

Üst Alt