oymadaki muhteşem işçilik. ve çevresi | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

oymadaki muhteşem işçilik. ve çevresi

UFUK

Kullanıcı
Cevap: oymadaki muhteşem işçilik. ve çevresi

ufuk usta valla iki tane çıktı hemde yan yana yatıyorlarmış keratalar. başka zaman olsa gez gez kaldıramassın yav:p

usta bugün bir keklikleri gördüm arazide büyük bir sürüydü yarın bugday atacagım bölgeye .

ASİAVCI

Kullanıcı

ne kadar baksakta resimlere bişey göremeyeceğiz tüm olay zemin altıdır..KUKIR

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

Kukır Ustam. bu ne güzel bir oyma. Sultan Abdulhamit Han'ın aşure kazanı mübarek image

Tatlarlı Ustanın kullanım amaçlı görüşü doğru ise siz burda boşluk bulamadınız demektir.

eğer 10 15 mt yi geçmeyecek kadar uzağa gidip boşluk baktınız ve büyük sayılabilecek boşluğu da buldunuz ise o zaman aşure kazanından yemenin vakti gelmiştir.

ama bu büyük kazanı yerinden kaldırmak çok zor çokkkk. size çok önemli mevkilerden bir kriko lazım gelir. Kukır usta malesef krikosuz burda sonuç olmaz. tek başınıza bu kazanı kaldırmazsınız.

Son düzenleme:

erzurumludefineci

Kullanıcı
Yasaklı

oymalar büyüğün etrafına dağılmış ve şıra akacak kayda değer bağlantı kanalı göremedim ayrıca kaya yüksek kalıyor yerden 2 t yükseğe çıkmaz kullanım amaçlı olsa... bence zemin altı....

TATLARLI

Kullanıcı

Kukır ustam üzüm kaplumbağaya yakın olması birşeyleri değiştirirmi ona arazide bir daha bakmak lazım. ancak üzüm için değilse kesinlikle lahit verir. iki kanalın indiği yerde aynı hizada 7 metre mesafede verir. Ancak ustam o konuda sözüme güvenemiyorum. Asiustanın dediği gibi birşeyler varsada yer altında vardır. Eğer alttaki oda büyükse o zaman ilgilenmeye değer. Saygılar ustam.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

demin soracaktım ama sormayı unuttuğum bir nokta var .

kukır usta ilk resimdeki kayada sağ tarafa doğru kırmızılık görünüyor. bunun 2 -3 mt uzaktan resmi yokmu elinizde? varsa orayı bir görsek

A21MEDLi

Admin

oyma gereğindende çok geniş ve derin,bu taa tepeye atar..

sondurak

Kullanıcı

,,Sayın Kare Ustam Yeriniz Konumuzla Alakalı ,,10,, Numara .:). Araştırmalarınız'da ,,Özel Çalışan Jeoloji Müh. ,,Arkadaşınız'dan Yardım Alabilirsiniz... allah c.c'cc Kolaylıklar Versin...İnşaallah c.c'cc