Pek Birseye Benzetemedim Ama Yorumlara Acik

guido

Kullanıcı
arkadaslar af buyrun resimler hem kalitesiz hem yetersiz :(,resimleri kendim cekmedigim icin bu sekilde....sorumda zaten burda arastirilsin deniliyorsa cikip kendim bakicam ulasima pek bir uzak oldugundan sorma mecburiyeti duydum ,anlayisiniz icin tsk ler

wolf_52

Kullanıcı
çökmüş deve bu fotrafların kaltesi çok duşuk .. devnin kıç tarfında yoğunlaş... okun gösterdiği nokdayı yakın ve kalteli resim lermisin... zengin bir tücara ayit... boynuda işretlediğim alnıda yakın ve kalteli çekermisin tam nokdaları görelimm...

guido

Kullanıcı
çökmüş deve bu fotrafların kaltesi çok duşuk .. devnin kıç tarfında yoğunlaş... okun gösterdiği nokdayı yakın ve kalteli resim lermisin... zengin bir tücara ayit... boynuda işretlediğim alnıda yakın ve kalteli çekermisin tam nokdaları görelimm...
eyvallah ustam yani arastirmaya deger biryer diyorsun? ...ozaman en yakin zamanda inceleyecegim ,yorum icin tsk ler

malatyalı44

Kullanıcı
eger buraya bidaha gideceğin vakit birinci resimdekini tam arkasını fotosunu çekmeyi unutma bi giriş olması lazım

wolf_52

Kullanıcı
eyvallah ustam yani arastirmaya deger biryer diyorsun? ...ozaman en yakin zamanda inceleyecegim ,yorum icin tsk ler
kesinlikle değer bri yerr güzel fotraflarını bekliyorum... komana ustamızdan dikkat çekdiği gibi bakdığı yönde oda işreti varmı yokla... ama boynunu vee kıçını es geçme bence kıç tarfından giriş olması gerek...

Üst Alt