Pek Birseye Benzetemedim Ama Yorumlara Acik | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Pek Birseye Benzetemedim Ama Yorumlara Acik

guido

Kullanıcı
doğal bir oluşum emek vermenize gerek yok.

gandalf ustam aslinda bende bu sekilde düsünüyorum lakin bu seklde yada bu sekli almis hicbir kaya yada tas yok buda beni biraz süphelendirdi yani ortada tek olarak su sekilde duruyor tabiki sadece süphe bendeki

guido

Kullanıcı
kesinlikle değer bri yerr güzel fotraflarını bekliyorum... komana ustamızdan dikkat çekdiği gibi bakdığı yönde oda işreti varmı yokla... ama boynunu vee kıçını es geçme bence kıç tarfından giriş olması gerek...

wolf ustam bir arastirma dahilinde mutlaka sitede gerisini bulacaksiniz ,yalniz hemen olur diyemem ama mutlaka olacak ins. diyebilirim

wolf_52

Kullanıcı
ustanın afına sığnarak.. belirtmek isterim ben aynı kantde değilm helleki bu nokdası böyleyse .. ama gende emmin olmak için fotoraflamnızı...isetmişdim... saygılar...

guido

Kullanıcı
ustanın afına sığnarak.. belirtmek isterim ben aynı kantde değilm helleki bu nokdası böyleyse .. ama gende emmin olmak için fotoraflamnızı...isetmişdim... saygılar...

güzel bir noktaya deginmissin ustam bak burasini bende düsünemedim...

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
merkez işaret için güzel yermiş karşı kayalıkta burunda deve ayak izi yada nal resimleri olan taşı bul iki adet nal brde oyma olacak

Üst Alt