Penis Vede Vajina Işaretini Çözümü | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları
  • Hoş Geldin Ya Şehr-î Ramazan

Penis Vede Vajina Işaretini Çözümü

kazım

Kullanıcı
Nekadar biliyorum denilsede bir saglamasini yapanların olamadı çok güzel tesekkurler

Redkanlı

Kullanıcı
arazide penis isarteti bulunduysa bu işaretin ön istikametinde 2 işaret aranacaktır [vajina ] bajinayı bulduğunuzuda bu işarete sırtınızı döneceksiniz ve baktığınız yonde buraya benzen bir taş göreceksiniz bu taşın kuzey tarafında aynı kayada veya hemen dibinde horasanlı yer olacak hayırlı olsunn
Üstadım yerden çıkan bol sulu doğal bir çeşme çeşmenin tahmini 20 30 metre alttarafında ereksiyon halinde kabartma penis penisin 40 50 metre alttarafında vajina başkada bir işaret yok veya biz göremedik vajina resmini ekliyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20210608_154712.jpg
    IMG_20210608_154712.jpg
    257.8 KB · Görüntüleme: 109

Redkanlı

Kullanıcı
Arkadaşlar hayırlı huzurlu geceler dilerim arazide yerden çıkan akar su akar suyun 50 60 metre alttarafında yönü akarsuya bakacak şekilde ereksiyon halinde penis ve penisin 30 40metre alttarafında vajina işareti siz değerli arkadaşların kıymetli yorumlarını alabilirmiyim....bu işareti 8 9 yıl önce buldum nasip değildi ilgilenmedim bir sahada oraya gitmedim tekrar siz kıymetli arkadaşların yorumlarını okuyunca merak sardım...kendimce böyle bir çözümlemede bulundum penis ile vajina arasını hesaplayarak,penisin baktığı yöne doğru adımlayacağım eğerki tam akar suyun üstüne geliyorsa suyun yönünü değiştirip o naktada çalışacağım ... lütfen deneyimli arkadaşlar cevaplasın şimdiden teşekkürler

balkaya34

Kullanıcı
arazide penis isarteti bulunduysa bu işaretin ön istikametinde 2 işaret aranacaktır [vajina ] bajinayı bulduğunuzuda bu işarete sırtınızı döneceksiniz ve baktığınız yonde buraya benzen bir taş göreceksiniz bu taşın kuzey tarafında aynı kayada veya hemen dibinde horasanlı yer olacak hayırlı olsunn

Selam usdadım ,Bu konuyu aslında hep görmezden geldim , Birazda hoş olmayan bir konu oldugundan Siteye bu resmi Mahcup olmayım diye eklemek isdemedim ,
Yukardaki yazı dogru ,ve ben bunu bilerek buraya gittim, Buranın adida var fakat zamanım çok azkalmışdı ,Burdan bir an evvel çikmamız gerekiyordu , aksi takdirde belki uçurumdan düsme veya dereden çikmakda cok zorlanacdık ,Bir an once cikmamıźgerekiyordu ,Onun için Horasanlı yeri aramayı erteledim ,Ama artık Zamanıda geldi gibi ,
Şimdi resim koyacagım Herkesden Çok Çok özür dilerim ,

Ekli dosyalar

• IMG-20210213-WA0024.jpg
    IMG-20210213-WA0024.jpg
    168.5 KB · Görüntüleme: 112

fenadefineci

Kullanıcı
Penis ve vajina işaretine denl geldim arkadaşlar giriş kapısı penisin tam arkasındaydı çok fena işçilik olduğundan giremedik :(

balkaya34

Kullanıcı
Penis ve vajina işaretine denl geldim arkadaşlar giriş kapısı penisin tam arkasındaydı çok fena işçilik olduğundan giremedik :(
Selam arkadaşlar,, Tv de bir konu var bu konuda bu isaretin malzemesinin çok.kuvvetli oldugu nubanlatiyorlar .

Ekli dosyalar

• 20211027_161728.jpg
    20211027_161728.jpg
    1 MB · Görüntüleme: 82

balkaya34

Kullanıcı
penis ve vajinada para vajinanın yakınındadır yerde say kayada horasanla kapalıdır yönüde vajinanın kuzey veya kuzey doğusundadır bana denk gelen böyleydi

penis ve vajinada para vajinanın yakınındadır yerde say kayada horasanla kapalıdır yönüde vajinanın kuzey veya kuzey doğusundadır bana denk gelen böyleydi
Sonunda yukleyebildim.bu bir kadin uzvu , buraya butaş cakma olsa cıkarilabilirdi acaba burda bir kilit sisdemimi yapildı yani tası koyup cevirme yolu ile olamazmı ?

Ekli dosyalar

• DSC_0083.JPG
    DSC_0083.JPG
    626 KB · Görüntüleme: 49