Piramit Taş | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Piramit Taş

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Pvo6O9.jpg

Resimdende anlaşıldığı üzere altını veriyor selametle

Farazi

Kullanıcı
işte bu işaret ta kendisi, üzerinde el işçiliği olduğu gayet aşikar. bölgenin kutsandığı anlamı taşısa da, giriş bu taşla ona yaslanmış kayanın arasından bile olabilir. o derece yakın yani, Allah c.c. kolaylık versin inşaallah.
Ustam bu piramidin bulunduğu bölgede dahil çevrede piramit şeklinde bir çok taş varmış. Mısır'da bu kadar yoktur herhalde. o_O Çokluk söylediklerinizin geçerliliğini etkiler mi?

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Boşluk varmı baktınmı,baksan sonuca ulaşırsın,Göstermiş olduğun taşın üzerindeki sembollerde çözülmüştü,bence diğerleride varsa farklı şeyler anlatıyorda olabilir görülmesi gerekir,Ayrıca Hz Yusuf (as)ın Firavun'un yanına köle olarak çocuk yaşta kağnı ile giderken filminde senin bu pramitlerden görmüştüm sana ipucu

Farazi

Kullanıcı
Boşluk varmı baktınmı,baksan sonuca ulaşırsın,Göstermiş olduğun taşın üzerindeki sembollerde çözülmüştü,bence diğerleride varsa farklı şeyler anlatıyorda olabilir görülmesi gerekir,Ayrıca Hz Yusuf (as)ın Firavun'un yanına köle olarak çocuk yaşta kağnı ile giderken filminde senin bu pramitlerden görmüştüm sana ipucu

Boşluk olup olmadığına bakamadım ne yazık ki ustam. Bahsettiğiniz filmin tamamını izlemedim. O sahneyi hatırlamıyorum. Yapılış amaçları aynı mı?

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
Yapılış amaçları hakkında malisef bende fikir sahibi değili
Boşluk olup olmadığına bakamadım ne yazık ki ustam. Bahsettiğiniz filmin tamamını izlemedim. O sahneyi hatırlamıyorum. Yapılış amaçları aynı mı?
Yapılış amaçları hakkında birşey diyemicem yanlış bilgilendirmek istemem sadece o filmde görmüştüm

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
boşluk yoksa küp de yok, önce şu ısrarla sorulan boşluğu bulmalısın dostum ! hakkında hayırlar olsun inşallah...

Üst Alt