Piramit Üçgen Kaya ve Suretler | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Piramit Üçgen Kaya ve Suretler

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Burda müsadenizle bir araya girmek istiyorum.
Bu 5 cm.işi pür-ü hakikat.
"Ayak izimi" konusunda birebir yaşadım ve artık iyice emin oldum.
Tepkimeler hiç şaşmıyor ve duvar kalınlıklarında dahi değil 5 , 1 cm.yi bile atlamıyor. Bu değişkenlik işi normal değil. Fazla yoğunlaşmakta bazen zihin oyunlarını tetikleyebilir.
Bu vesileyle de kandilinizi Kutlarım

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
sevgili kardeşim,görüntü yakın olsa dahi,içinde bulunduğun şu çıkmazı üzerinde olmadan bir nedene bağlayamayız aydınlığada kavuşturamayız.
çökmüşte, dolguda olsa birinde verip bir diğerinde tepkisiz kalmaz.
güzel çizmişsin.olayın son odada olmasıda güzel. ama bir noksanlığımız var.ama nerede.sonra giriş tahmin ettiğim dediğin yerden veya başka bir kısımdan ,boşluğu aldığına göre ,ya üstten çalışılmış olacak yada girişi kesin almalı yerini belirlemelisin.sonrada takiple odaya ve çapına yönelmelisin. mutlaka böyle yapıyorsundur eminim.
bir daha bölgeye gittiğinde,önceki tespitleri zihninden silerek,ilk kez araştırıyor gibi bir yol izle,bakalım nasıl alacaksın. ben resmi kazıdada bulundum,5 cm. bile şaşmamalı.
birde gittiğinde abdestli ve ayetel kürsiyyüyü okuyarak çalışma yap. olabilirmi? olur olur. amaç engel olmak değilmi.
başka bir neden bulamıyorum. sağlıcakla.

ustam giriş diye düşündüğüm yerin tespiti gözlem sonucu edindiğim fikirdi o giriş olabilecek yerin devamında boşluk değişken olduğu için net tepsitinde bulunamadım fakat hem giriş için en uygun nokta hem toprakta çökme olması hemde kayanın oraya sonradan sabitlenmesi beni orayaya giriş olarak değerlendirmeme sebep oldu çubukların devamlı boşluğu farklı göstermesi ise seninde dediğin gibi ustam yandaki arkadaşları huylandırdı onlarında aklına tılsım geldi normalde arzide tepenin üst noktasına çıkacakken dönelim dediler döndük :D

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Burda müsadenizle bir araya girmek istiyorum.
Bu 5 cm.işi pür-ü hakikat.
"Ayak izimi" konusunda birebir yaşadım ve artık iyice emin oldum.
Tepkimeler hiç şaşmıyor ve duvar kalınlıklarında dahi değil 5 , 1 cm.yi bile atlamıyor. Bu değişkenlik işi normal değil. Fazla yoğunlaşmakta bazen zihin oyunlarını tetikleyebilir.
Bu vesileyle de kandilinizi Kutlarım

Saol ustam sitemizde kandil kutlamıştık birkez daha senin ve tüm ustalarımın kandilini kutlarım. ayak izi konusundan emin olduğuna göre kazmayı vurdun galiba abi:D yani ustam bende boşlukta pek şaşacağına inanmıyorum değerliyi gümüşlerle aldım pirinçlerle test ettim boşluğu ise bakırlarla baktım tılsımsa bakalım ne olacak o gün için zaten pek hoş şeyler gelmemişti başımıza günün devamında

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı
ustam böyle yerler eş geçilmez. Suan telden giriyorum resmi net acmadi nedense. Bilgisayardan girdiğimde bir inceleme yapicam insaallah,ama dikkatimi çeken piramitin önündeki düz kaya. Alanda ağaçlar ile çevrilmiş..

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Saol ustam sitemizde kandil kutlamıştık birkez daha senin ve tüm ustalarımın kandilini kutlarım. ayak izi konusundan emin olduğuna göre kazmayı vurdun galiba abi:D yani ustam bende boşlukta pek şaşacağına inanmıyorum değerliyi gümüşlerle aldım pirinçlerle test ettim boşluğu ise bakırlarla baktım tılsımsa bakalım ne olacak o gün için zaten pek hoş şeyler gelmemişti başımıza günün devamında
Valla hemşerim şu anda sponsor arıyorum inşallah resmi yapacaz.
Olursa davetlimsin.;)
Şu hoş olmayan şeylerden biraz bahsetsen olurmu?

karanar

Kullanıcı
ben de, tüm kardeşlerimin Mübarek Kandilini sayın ustamızın konu nezdin de kutluyorum. bu boşluk şaşmasını ben de bir bölgede yaşadım, daha sonra bu sitede bazı forumlardan izledim, bir şeyler dikkatimi çekti.
1-öncelikle yağmurlu havalardan sonra açan güneş altında gaz salınımından dolayı boşluk şaşıyor.
2- Bazen nedensiz yere atmalar oluyor, bu konuyu ersan usta daha iyi biliyor, durup dururken boşluk olduğu gibi yer değiştiriyor.
3-bir de benim ustam güldalı kullanırdı ama bazı ağaç diplerinde o çubukları çekmezdi, bazı ağaçların, ceviz, manolya, fındık gibi... mor ötesi ışık salınımı fazla olur o da çekimi yanıltabilir. saygılarımla

Son düzenleme:

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
Valla hemşerim şu anda sponsor arıyorum inşallah resmi yapacaz.
Olursa davetlimsin.;)
Şu hoş olmayan şeylerden biraz bahsetsen olurmu?
yazmayı unutmuşum ustam inşallah sponsoru bulursun ustam bizde gelirsek en kötü bir moral desteğimiz olur

ben de, tüm kardeşlerimin Mübarek Kandilini sayın ustamızın konu nezdin de kutluyorum. bu boşluk şaşmasını ben de bir bölgede yaşadım, daha sonra bu sitede bazı forumlardan izledim, bir şeyler dikkatimi çekti.
1-öncelikle yağmurlu havalardan sonra açan güneş altında gaz salınımından dolayı boşluk şaşıyor.
2- Bazen nedensiz yere atmalar oluyor, bu konuyu ersan usta daha iyi biliyor, durup dururken boşluk olduğu gibi yer değiştiriyor.
3-bir de benim ustam güldalı kullanırdı ama bazı ağaç diplerinde o çubukları çekmezdi, bazı ağaçların, ceviz, manolya, fındık gibi... mor ötesi ışık salınımı fazla olur o da çekimi yanıltabilir. saygılarımla

ustam bende boşluğu atmaktan ziyade değişiklik göstermesi

Üst Alt