Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji! | Sayfa 14 | Define işaretleri ve anlamları

Power Pulse Gradyometre ile Yeraltının Derinliklerine İnen Teknoloji!

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cihazi alanlar kabuğuna çekildi bilgi paylaşımı sıfır. WhatsApp dan bilgi almak için murat beye yazıyorum 1 saat sonra dönüş yapacağını yazdı aradan bir gün geçti cevap yazmadı selam yazmış bütün şevkim gitti.

Müşteridir veya değildir, madem bir yola girdiniz esnaf olarak bu talepleri karşılıksız bırakmanız hoş olmaz. sözüm ürün tedarikçisine. müşteri memnuniyeti denilen bir kaide var. ehemmiyet verilmeli. ve şunuda belirtmek isterim, biz bu ürün yerli diye ve ürün geliştiricisi hevesli diye bu konuya izin verdik. eğer arkasında durmayacaksa bizi bilgilendirmesini rica ederiz.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Kardeşim son zamanlarda araziye çıkmak kısmet olmadı. Araziye çıkar çıkmaz paylaşım yapicam inşaallah...

kardeşim merhaba, sen sanırım bu ürüne gerçekten gönül verdin. senin kadar ürün sahibide gönül verirse daha güzel ilerler konu. cihaz hazır değilse zamansız bir giriş yapıldı ozaman. son durum hakkında detaylı bilgilendirme yapmanızı rica ederim. havada kalan konuları pek sevmeyiz

SiyahBeyaz

Renksiz arkadaş
Kullanıcı
kardeşim merhaba, sen sanırım bu ürüne gerçekten gönül verdin. senin kadar ürün sahibide gönül verirse daha güzel ilerler konu. cihaz hazır değilse zamansız bir giriş yapıldı ozaman. son durum hakkında detaylı bilgilendirme yapmanızı rica ederim. havada kalan konuları pek sevmeyiz
Yok abi yeni cihazi kastediyorsunuz o daha çıkmadı bitmek üzere diye biliyorum. Görüntülü makineyi kastettiydim ben.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Arkadaşlar Murat beyin ailesel sağlık sorunu varmış. O yüzden işe bu ara pek zaman ayıramıyormuş. Buradan geçmiş olsun deyip biraz sabırlı olalım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bende az evvel öğrendim. ön yargılı yorumum için özür dilerim. durumdan habersiz oldugumuz için aceleci yaklaştım. kusura bakmasın. Allah c.c acil şifalar versin inşAllah.

ELEKTRONİK TASARIM

Kurumsal
Kullanıcı
Selamın aleyküm, iyi dilekleriniz ve sabrınız için teşekkür ederim. Paylaşım platformunda geriden geldiğimin farkındayım.
Power pulse gradyometre ve manyetometre cihazlarının yanına bir de sıradan metal dedektör sistemlerine kıyasla çok daha derin metrajlardan metal tespiti yapabilen bir cihaz ekledim. Çok yakın zamanda test videosu yayınlayacağım.

KaranLik

Kullanıcı
Selamın aleyküm, iyi dilekleriniz ve sabrınız için teşekkür ederim. Paylaşım platformunda geriden geldiğimin farkındayım.
Power pulse gradyometre ve manyetometre cihazlarının yanına bir de sıradan metal dedektör sistemlerine kıyasla çok daha derin metrajlardan metal tespiti yapabilen bir cihaz ekledim. Çok yakın zamanda test videosu yayınlayacağım.
Çok geçmiş olsun Murat bey. Allah şifa versin ön yargılı yorumum için üzgünüm kusuruma bakmayın.