Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi | Sayfa 15 | Define işaretleri ve anlamları

Pro_tr Kurs Pi Derin Dijital Dedektör Projesi

kemal174

Kullanıcı
Selamun aleykum ustalarim. Oncelikle konuyu acan mc_307 ustamdan Allah razi olsun...
Bende cihazi yapma dusuncesindeyim ancak bir kac sorum olacak ustalarima. Cihazin butun parcalar dahil maliyetini yazabilirmisiniz asagi yukari bir tahmin.ve butun malzemelerin bulundugu bir liste lazim bana. Yapan var mi acaba liste. Birde Entegreyi proglamada ve malzeme temininde ustalarimdan yardim istiyorum. Benim bulundugum yerde mumkun degil cunku. Onceki msjlarda saolsun bir ustamiz yardimci olacagini yazmisti yanlis hatirlamiyorsam. ustalarimdan yardim bekliyorum. Umarim yapabilirim. Simdiden hepinizden Allah razi olsun cumleten hayirli aksamlar

its78

Vip Üye
@kemal174 ustam sorularınızı cevaplamaya çalışayım.
100-150 tl civarında tutuyor herşey dahil, montaj ve kuru aküsüyle.
Liste için şemadan tek tek çıkarmalısınız. En kolayı listeyi yapıp netten sipariş vermek, direnc.net adlı sitede çoğu malzemeler var.
Pic yazılımı konusunda daha önce @ASI ustam yardımcı olacağını yazmıştı, kendisi ile özelden görüşebilirsiniz.
Devreyi yaptık gayet tatmin edici, en önemlisi herhalde bobin kismi, tek parada 40-50 cm görüyor.
Son şeklini veremedim, 12V kuru akü bakıyorum şuan birde bobini sabit hale getirmek için uğraşıyorum,
Pek zaman ayıramıyorum, ilk fırsatta foto ekleyeceğim,
Kolay gelsin, uğraşmaya değer,
@mc_307 ustama tekrar teşekkür ederim

kemal174

Kullanıcı
@kemal174 ustam sorularınızı cevaplamaya çalışayım.
100-150 tl civarında tutuyor herşey dahil, montaj ve kuru aküsüyle.
Liste için şemadan tek tek çıkarmalısınız. En kolayı listeyi yapıp netten sipariş vermek, direnc.net adlı sitede çoğu malzemeler var.
Pic yazılımı konusunda daha önce @ASI ustam yardımcı olacağını yazmıştı, kendisi ile özelden görüşebilirsiniz.
Devreyi yaptık gayet tatmin edici, en önemlisi herhalde bobin kismi, tek parada 40-50 cm görüyor.
Son şeklini veremedim, 12V kuru akü bakıyorum şuan birde bobini sabit hale getirmek için uğraşıyorum,
Pek zaman ayıramıyorum, ilk fırsatta foto ekleyeceğim,
Kolay gelsin, uğraşmaya değer,
@mc_307 ustama tekrar teşekkür ederim
Ustam cok tesekkur ederim cevaplariniz icin insallah tez zamanda bitirir hayrini gorursunuz. Insallah bende baslarim yapmaya Allah in izniyle bakalim kismet artik

flash3606

Kullanıcı
Cihazı yapan biri bana malzeme listesi verebilir mi arkadaslar

karanar

Kullanıcı
ellerine sağlık ustam. şu gradiometre işine yönelsek diyorum yaa, nasıldır nedir. yardımın olur mu???