Rabbimin Son Emaneti, | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Rabbimin Son Emaneti,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Kullanıcı
(maşallah)(maşallah)Sevgili Ustam Yeğenimizi kutlarım, başarılarının devamını diler bir ömür boyu başarıdan başarıya koşmasını beklerim. ALLAH'IM zihin açıklığı versin. Vatanına Milletine ve Ailesine bağlı çalışkan başarılı bir fert olmasını ALLAH DAN Dilerim. ALLAH sizlerden de razı olsun böyle bir evlat yetiştirmişsiniz.
ALLAH razı olsun MAVRAN ustam.
YÜCE RABBİM in,sizin evlatlarınızdan da ayni gururu sizlere yaşatmasını niyaz ederim.

DeLiCebey

Vip Üye
Maşallah Tebrik ederim yegenimin gözlerinden öperim ALLAH basarilarinin devam versin inşallah.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.

ikizceli

Kullanıcı
Maşallah Tebrik ederim yegenimin gözlerinden öperim ALLAH basarilarinin devam versin inşallah.

Düşünce Düşüneni Düşündükce Düşündürmüyorsa Düşünen Gerçek Manada Düşünmüyor Demektir.
çok teşekkür ederim delicebey ustam.
YÜCE ALLAH ım ,senin gül damlası evlatlarına da nasip etsin inşaallah.

ikizceli

Kullanıcı
S.a.(maşallah)ALLAH Başarılarının devamını versin teprik ederim.(maşallah)aynı İkizceli Ustamın küçüklüğüne benziyor.Eeeee tabii yakışıklılığını ve zekiliğini Babasından almış.(maşallah)
Nasıl ama benim Avatar resmim.:D biryerlerden çaldım:eek: Saygılarımla.
babası zeki olsa akşama kadar hamallıkmı yapar,oturur bir taşın dibine ,açıl susam açıl der.
avatarını gece gördüm. yalnız gözlerinde fer kalmamış :Dtevfik kardeşim garibe ne yaptın.
çok teşekkür ederim ustam. ALLAH razı olsun.

TEVFiK

Vip Üye
babası zeki olsa akşama kadar hamallıkmı yapar,:) oturur bir taşın dibine ,açıl susam açıl der.:D
avatarını gece gördüm. yalnız gözlerinde fer kalmamış :Dtevfik kardeşim garibe ne yaptın.:(:confused:
çok teşekkür ederim ustam. ALLAH razı olsun.
Ne hikmetse sayın ustam tuttuğum her şey elimde kalıyor:confused:.resim bile bana benzedi.:( hemde O kadar uğraştım yapamadım.(ağla)

ikizceli

Kullanıcı
images
iki saattir orjinali arıyorum bulamadım ustam .bu muzipte beni yapsın beni yapsın demezmi.:D:D:D

TEVFiK

Vip Üye
images
iki saattir orjinali arıyorum bulamadım ustam .bu muzipte beni yapsın beni yapsın demezmi.:D:D:D
:D:D:D:D...(beğendim)....:p:D.:D:p..:D harika ellerinize sağlık..yine sizin konunuzu'da karıştırdım Çok Özür dilerim.:(.ben zaten nereye'de gitsem muhakkak gittiğim yer ile burada'ki
girdiğim konular karışıyor nereden nerelere geliniyor.:confused: araziye çıkıyorum sarılar demir oluyor neden ben böyleyim bilemiyorum :confused:
Saygılarım İle:rolleyes:

Üst Alt