Reis tarafından ar-ge yapılan yer | Sayfa 7 | Define işaretleri ve anlamları

Reis tarafından ar-ge yapılan yer

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Senin görevin farklı olur ustam.
Dersi iyi dinlemeyen olursa, sen onların kafalarına çubukla vurup ikaz et inşallah.
Ders arasında da kahve ısmarlarsın gönüllerini alırsın.
Sonra hep beraber araziye çıkıp, talim yaparız.
Talımden sonra da epey acıkmış olacağımızdan mangal partisi.
uykumuz gelmesin diye de biraz halay çekip, yediklerimizi eritiriz.
Deli ustamız da kara demlikle çay yapanı denetler.
Çayı içerken de Turko ustamız arazi maceralarından anlatır :))
Hayali olmayanın umudu da olmaz.
Rabbim bize hayırlı olanı nasip eylesin. Amin.
Kaçak Çay mı 😁

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
çayın kıralı seylan çay on numara yatıya giderim .

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Senin görevin farklı olur ustam.
Dersi iyi dinlemeyen olursa, sen onların kafalarına çubukla vurup ikaz et inşallah.
Ders arasında da kahve ısmarlarsın gönüllerini alırsın.
Sonra hep beraber araziye çıkıp, talim yaparız.
Talımden sonra da epey acıkmış olacağımızdan mangal partisi.
uykumuz gelmesin diye de biraz halay çekip, yediklerimizi eritiriz.
Deli ustamız da kara demlikle çay yapanı denetler.
Çayı içerken de Turko ustamız arazi maceralarından anlatır :))
Hayali olmayanın umudu da olmaz.
Rabbim bize hayırlı olanı nasip eylesin. Amin.
Herşey iyi güzelde o mnyg maceraları olmadı bir başladımı susmaz 😂

Turko

Kullanıcı
Yasaklı
Herşey iyi güzelde o mnyg maceraları olmadı bir başladımı susmaz 😂
Bir oda dolusu malzeme var deyip cihaz çalışıyor mu denemek için adamlara gaz verip birşey çıkmayacağını anlayınca tılsım var deyip paçayı kurtarmaya çalışan kaç tane adam tanıdın az kıymeti mi bil 😁 ya birader altınlar zehirli dir değil mi diyor bir tanesi, tabi bilader ama sıkıntı yok dere kenarındayız yıkarız diyorum canını yirim senin adamın bilmediği yok vurun la vurun kazmaları durmayın çabuk diye bağırıyor ekibe baktım daş kaya başka birşey yok karanlık bastırıyor duydunuz mu dedim hepsi durdu yok bilader dedi 2 dk sonra şiş şişş duydunuz mu dedim bir tanesi bende duydum dedi 5 dk sonra tekrar bunuda duymadım demeyin dedim 2-3 kişi daha galiba bende duydum bilader dedi vermişim korkuyu , benim için sıkıntı yok abdestim tam okuyup çalışmaya devam ederim diyorum gag gug etmeye başladılar. 5 dk sürmedi köpek uluma sesi geldi fırsat bu kaçırır mıyım yaklaşıyorlar hissediyorum sesler yaklaşıyor dedim arabalara bir gidişleri var görmen lazım 😁

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Bir oda dolusu malzeme var deyip cihaz çalışıyor mu denemek için adamlara gaz verip birşey çıkmayacağını anlayınca tılsım var deyip paçayı kurtarmaya çalışan kaç tane adam tanıdın az kıymeti mi bil 😁 ya birader altınlar zehirli dir değil mi diyor bir tanesi, tabi bilader ama sıkıntı yok dere kenarındayız yıkarız diyorum canını yirim senin adamın bilmediği yok vurun la vurun kazmaları durmayın çabuk diye bağırıyor ekibe baktım daş kaya başka birşey yok karanlık bastırıyor duydunuz mu dedim hepsi durdu yok bilader dedi 2 dk sonra şiş şişş duydunuz mu dedim bir tanesi bende duydum dedi 5 dk sonra tekrar bunuda duymadım demeyin dedim 2-3 kişi daha galiba bende duydum bilader dedi vermişim korkuyu , benim için sıkıntı yok abdestim tam okuyup çalışmaya devam ederim diyorum gag gug etmeye başladılar. 5 dk sürmedi köpek uluma sesi geldi fırsat bu kaçırır mıyım yaklaşıyorlar hissediyorum sesler yaklaşıyor dedim arabalara bir gidişleri var görmen lazım 😁
😂La bu seninde tanıdığın bir arkadaşın tekniği adamda yok kelimesi yok heryerde beş altı lahit olmasa olmazı😉 bakar birşey yok gardaşlar burası acayip Tılsımlı benden çıktı artık yeri tespit etim hade eyvallah 😂