Reklamlar | Define işaretleri ve anlamları

Reklamlar

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Arkadaşlar bu işi çözemedim bende sürekli 🐟 balık reklamı çıkıyor başka reklam alamıyormuyuz anlamadım 🤣🤣🤣
Ustam bende o kadar cok reklam varki hangi birini deyim bazen sayfayı göremiyorum birini kapatıyorum diğeri çıkıyor mekâna reklam da lazım diye bir sikayetim Yok çapa motoru dersin yonca tohumu ic çamaşır reklami bunaltti ama olur olmaz her zaman önümde buna bir çözüm bulabilirsiniz bence @Necat. Ustam admin olarak teşekkür ediyorum

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Bunu Bozkurt ustamıza soralım. Belki reklam grubu sınırlandırılabiliyordur. Bu konuda bilgim yok, zaten bizim müdahale edebileceğimiz bir şey değil sanıyorum.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Cepten girince zor olurda ben şöyle çözdüm. 2 tarayıcı kullanıyorum. Chromda reklam engelleyici yok, orada açıyorum reklamlara tıklıyorum, edge de siteye bakıyorum. Böylece hem reklamlar iş yapıyor hem ben

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Cepten girince zor olurda ben şöyle çözdüm. 2 tarayıcı kullanıyorum. Chromda reklam engelleyici yok, orada açıyorum reklamlara tıklıyorum, edge de siteye bakıyorum. Böylece hem reklamlar iş yapıyor hem ben
Ustam desene benim işim Zor cepten giriyoruz öyle oluncada her türlü reklama bakıyoruz TV de reklam çıkınca kanal değiştiriyoruz ama burda kanal degistirme olasılığı olmayınca reklamida sevviyiruz demektir konu artı reklam devam mekâna reklam da lazım mekanin giderleri için tum arkadaşlar reklamlarin içeriğine genis açılı bakin🤣🤣🤣

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ustam desene benim işim Zor cepten giriyoruz öyle oluncada her türlü reklama bakıyoruz TV de reklam çıkınca kanal değiştiriyoruz ama burda kanal degistirme olasılığı olmayınca reklamida sevviyiruz demektir konu artı reklam devam mekâna reklam da lazım mekanin giderleri için tum arkadaşlar reklamlarin içeriğine genis açılı bakin🤣🤣🤣
Google amca mecburen sevdiriyor :)