resim için yorum ltfn | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

resim için yorum ltfn

tufan

Kullanıcı
Cevap: resim için yorum ltfn

tşk ustalar yorumlarınız için ..peki burada etrafı taşla çevrili bir oda olabilirmi eger böle bişey varsa mahsenmi olabilir saygılar

tufan

Kullanıcı

birde ustalar yıgmayı ne için yaparlar biraz bilgi verirseniz sevinirim...

star21

Kullanıcı

ben bunu sanki bir yerden hatırlıyorum çizimi :) derenin şeklide aynen Y gibi :)

tufan

Kullanıcı

evet hutame ustam yazdıgın gibi gerçektende kim oldugunu ögrenemedim...ama bu konuda bilgilisin onu ögrendim..

TRUVA

Admin

Taş yığma mezarlar vardır.Mezarın üstünü yada odanın üstünü kapatırlar kardeş.Bunlar sistemin bir parçası.Herş ey rastgele yapılmamış.bir sisteme göre yapılmış.Müslmanların mezarları nasıl bir sistemde gömülüyorsa her uygarlığın kavmin bir sistemi vardır kendine göre.sistem ler hakkın da çok okumak gerekir.Tecrübesi olan arkadaşlardan birşeyler öğrenirsiniz.bilgi paylaşıldıkça çoğalır.Yeterki öğrenmek iste.Çatal yapan yerde bir mezar görünüyor.Bence iyi bir mezar.

tufan

Kullanıcı

tşk truva ustam..sizin gibi degerli ustalar sayesinde bilgi edinmeye çalışıyorum...allah razı olsun hepinizden..

tufan

Kullanıcı

Aga_21, HUTAME, TRUVA ve digerleri ustalar nerdesinizzzzzzzzzz ramazanda yer altına çekildiniz sanki....

tufan

Kullanıcı

Aga_21, HUTAME, TRUVA ve digerleri ustalar nerdesinizzzzzzzzzz ramazanda yer altına çekildiniz sanki....