Resim vb. üzerinde radyestezi | Sayfa 37 | Define işaretleri ve anlamları

Resim vb. üzerinde radyestezi

El-Ensari

Kullanıcı
Gelin bu konuyu Radyestezi uygulama sayfası diye bir konu başlığına taşıyalım
Mekanın moderatoru @El-Ensari üstadımız olsun.
Her birimiz bir sahaya rast gele birsey gömsün ve geniş alan bir iki foto eklesin ama gomu noktası kesinlikle sezilmeyecek şekilde olsun veya birkaç bardağın altında da olabilir, kitabin alti olur.

Bilin bakalım nerde diyelim. Her akşam yapılsa hem eğlenceyle karışık iyi bir etkinlik olmaz mi

@BoZKurT , @Necat. , @TRUVA , @El-Ensari ....
Ne dersiniz???
Abi, eğlence için güzel bir fikir, ama gerçek manada bununla bir şey elde edilmez, bir yerlere varılmaz.
Ama illaki yapalım derseniz, köyde çok geniş alan ve arazilerinin var, size istediğiniz test sahasını hazirlayabilirim.
Bende bronz dışında hemen her çeşit metal var.
Milattan önce ki küp kırıkları da var.
Fakat ancak hatfta sonları, oda bir günlük iznim var.
Gittiğimde de, bitmeyen köy işleri malum.
Yani fırsat buldukça elimden geleni yaparım.
Ama moderatörlük yapamam, daha siteyi kullanmayı bile doğru dürüst bilmiyorum. 🙂

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Gelin bu konuyu Radyestezi uygulama sayfası diye bir konu başlığına taşıyalım
Mekanın moderatoru @El-Ensari üstadımız olsun.
Her birimiz bir sahaya rast gele birsey gömsün ve geniş alan bir iki foto eklesin ama gomu noktası kesinlikle sezilmeyecek şekilde olsun veya birkaç bardağın altında da olabilir, kitabin alti olur.

Bilin bakalım nerde diyelim. Her akşam yapılsa hem eğlenceyle karışık iyi bir etkinlik olmaz mi

@BoZKurT , @Necat. , @TRUVA , @El-Ensari ....
Ne dersiniz???
Ustam bu yöntemi deneyen veya kullanan ustalarımız başarılı olamadılar. Yapılsa bile tahmine dayanacaktır. Aslında Ensari ustamıza bir teklifim var. Bir şakül ayarlayıp kendi test sahasında denese ve sonuçları paylaşsa. Yani çubukla yer tespiti+şakülle noktalama gibi.

El-Ensari

Kullanıcı
Abi benimki sadece çubuk sevdası bir hobi,
Çubuklar ile değersiz metalleri buluyorum, şimdi de Boşluk bulma sevdası tuttu, ona yoğunlaşmişim.
Şakül ile hazine bulacağımı bilsem bile , İnan hiç bir merakım ve hevesim Yok. 🙂
Ustam bu yöntemi deneyen veya kullanan ustalarımız başarılı olamadılar. Yapılsa bile tahmine dayanacaktır. Aslında Ensari ustamıza bir teklifim var. Bir şakül ayarlayıp kendi test sahasında denese ve sonuçları paylaşsa. Yani çubukla yer tespiti+şakülle noktalama gibi.

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Abi benimki sadece çubuk sevdası bir hobi,
Çubuklar ile değersiz metalleri buluyorum, şimdi de Boşluk bulma sevdası tuttu, ona yoğunlaşmişim.
Şakül ile hazine bulacağımı bilsem bile , İnan hiç bir merakım ve hevesim Yok. 🙂
Tüh ben seni kandırır bunu başına sararım demiştim olmadı :) Kader ustama bir söyleyelim bakalım :)